آخرین اخبار

10. آذر 1398 - 12:47   |   کد مطلب: 29874
معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی همدان از برپایی ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط در استان خبر داد و گفت: یکصد واحد تولیدی و صنعتی محصولات خود را به نمایش می‌گذارند.

به گزارش بهارانه،  مسعود قربانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مواد غذایی، لوازم منزل و اداری، مصنوعات چرمی، پوشاک، سفال و سرامیک، ماشین آلات کشاورزی و چاپ و بسته بندی در ششمین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط به نمایش در می‌آید.

وی با تاکید بر حمایت از واحدهای صنعتی شرکت کننده در این نمایشگاه اضافه کرد: غرفه ها با ۷۰ درصد تخفیف در اختیار شرکت کننده ها قرار گرفته‌ است.

قربانی افزود: یکصد واحد صنعتی همدان از ۱۰ شهر استان مهمترین محصولات خود را در ششمین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط معرفی و به فروش می‌رسانند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی همدان یادآوری کرد: علاوه بر عرضه تولیدات، برنامه های جنبی برای این نمایشگاه تدارک دیده شده تا شرکت کنندگان نهایت بهره را از این فرصت ببرند.

وی حضور تیم مسوولان اقتصادی استان و راه اندازی کلینیک کسب و کار را از برنامه های جنبی نمایشگاه عنوان کرد و افزود: این متخصصان مشاوره و راهنمایی های مورد نیاز را در اختیار صاحبان صنایع قرار می‌دهند.

نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط از ۱۲ تا ۱۵ آذرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی همدان دایر می‌شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه