آخرین اخبار

10. آذر 1398 - 15:30   |   کد مطلب: 29878
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری اعضای یک باند سرقت موتورسیکلت و کشف پنج فقره سرقت توسط ماموران کلانتری ۱۷ مریانج خبر داد.

به گزارش بهارانه، جمشید باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در حوالی میدان بار شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۷ مریانج قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های اطلاعاتی و انتظامی فردی در این خصوص شناسایی و دستگیر شد که در بازجویی‌های فنی و تخصصی، به چهار فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: در ادامه تحقیقات از این متهم مشخص شد که او اعتیاد شدید به مواد مخدر دارد و موتورسیکلت‌های مسروقه را به قیمت بسیار پایین و برای تهیه مواد مخدر به دو نفر فروخته است.

وی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، ماموران واحد تجسس چهار مالخر به همراه یک سارق دیگر را حین خرید و فروش موتورسیکلت سرقتی شناسایی و دستگیر کردند.

وی افزود: با تلاش پلیس، اعضای این باند 6 نفره همگی بازداشت، دو دستگاه موتورسیکلت سرقتی و تعدادی از لوازم اوراق شده موتورسیکلت از آن‌ها کشف و همگی برای بررسی تخصصی جرایم به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان از شهروندان خواست با استفاده از تجهیزات ضد سرقت از وسایل نقلیه خود، محافظت کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه