آخرین اخبار

11. آذر 1398 - 15:34   |   کد مطلب: 29888
بارش‌ها ادامه دارد و ساعاتی دیگه گسترده تر میشود؛
هشدار نفوذ موج جدید و کولاک برف و سرما!
طی ساعات آینده تا فردا در استان هایی مثل کردستان ، کرمانشاه ، ایلام ، همدان ، مرکزی ، جنوب اردبیل ، خوزستان ، لرستان ، زنجان ، گیلان...

به گزارش بهارانه، به نقل از بولتن نیوز، طی ساعات آینده تا فردا در استان هایی مثل کردستان ، کرمانشاه ، ایلام ، همدان ، مرکزی ، جنوب اردبیل ، خوزستان ، لرستان ، زنجان ، گیلان ، مازندران ، قزوین ، البرز ، تهران و به تدریج چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، بوشهر ، شمال و غرب فارس بارندگی خواهیم داشت . بارش ها در سردسیرات و ارتفاعات به شکل برف ریزش خواهد کرد . در چندین شهره غربی و شمالی و جنوبغربی احتمال آبگرفتگی و سیلاب هم وجود دارد .

نفوذ سردچال برفی و سرد!روز چهارشنبه جو موقتاً در کشور پایدار میشه اما از پنجشنبه و روز جمعه سامانه سرد و برفی از سمت شمالغرب وارد میشود . در این دو روز بارش برف اردبیل و آذربایجانهای شرقی و غربی ، زنجان ، کردستان ، نقاطی از همدان ، ارتفاعات گیلان و مازندران را سفیدپوش میکند .

هشدار!اواخر جمعه شاخه دیگر سردچال با تقویت در عراق بارش‌های شدیدی را از جنوبغرب کشور وارد میکند و تا شنبه و یکشنبه غرب و جنوبغرب و مرکز و پایتخت و شمال و نواحی از شمالغرب درگیر باران و برف میشه!!

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه