آخرین اخبار

21. آذر 1398 - 12:21   |   کد مطلب: 29988
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همد ان از کشف بیش از 4.5 تن برنج تقلبی از یک فروشگاه همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه، علیرضا حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از کشف بیش از ۴.۵ تن برنج تقلبی از یک فروشگاه همدان توسط تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی خبر داد و اظهار کرد: متهم برنج خارجی نامرغوب را در کیسه‌های برنج ایرانی ریخته و به چندین برابر قیمت می‌فروخت.

وی بیان کرد: در ادامه اجرای گشت‌های مشترک، گزارش‌های رسید مبنی بر اینکه فردی با اجاره یک باب مغازه بی‌نام و نشان در یکی از خیابان‌های فرعی همدان برنج‌های نامرغوب خارجی را با برنج ایرانی مخلوط، و در کیسه‌های ایرانی به فروش می‌رساند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان با اشاره به اینکه این فرد  کسیه‌ها را به صورت ماهرانه با ماشین دوخت دستی مخصوص دوخته و روانه بازار می‌کرد گفت:‌ به دستور رئیس شعبه تعزیرات حکومتی حاضر در محل، مقدار بیش از ۴.۵ تن برنج، بیش از یک‌هزار عدد گونی خالی برنج با مارک‌های مختلف و یک دستگاه ماشین دوخت دستی ضبط و برای تعیین تکلیف قطعی متهم به تعزیرات حکومتی احضار شد.

وی ضمن قدردانی از واحدهای متعهد و با تاکید برعایت قانون از مردم استان تقاضا کرد که هرگونه تخلف را ازطریق تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره کل، سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن وتجارت و تارنمای t۱۳۵.ir اعلام کنند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه