آخرین اخبار

22. آذر 1398 - 12:06   |   کد مطلب: 29998
مسوول بسیج دانشجویی استان همدان گفت: اهانت به امامی که قلوب ملت پیوسته با محبت اوست و اقتدار، امنیت و هویت کشور مدیون اوست قابل تحمل نیست و قطعا باید با هتاکان قاطعانه برخورد شود.

به گزارش بهارانه، طیب فریادرس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به انتشار مطالب موهن در کانال اعتماد ملی در همدان و محکومیت این اقدام اظهار کرد: جملات سخیف منتشر شده اهانت از ملت‌بریدگان و به اوباش قلدر استکبارپیوستگان اعتماد ملی مایه شرمساری عقلای جریان اصلاحات است.

وی با بیان اینکه عده‌ای معلوم‌الحال دنبال با استفاده از تعابیری چون «ننگ آبان‌ماه» و «مستبد» و به کار بردن آن علیه ارکان نظام گفت: ننگ آبان‌ماه به گردن کسانی است که از رفراندوم می‌گویند اما مردم را در هیچ موضوعی محرم نمی‌دانند و مدعی مردمسالاری‌اند، چه در موضوع برجام، چه در fatf و چه در گرانی بنزین.

مسوول بسیج دانشجویی استان همدان با بیان اینکه ننگ آبان ۹۸ بر گردن کسانی است که بدون تعقل تکرار کردند گفت: مستبد کسانی هستند که در هم‌افزایی با اشرار جهانی، در سال ۸۸ علیه مردمسالاری شورش کردند در حالی که رهبری مدافع رای مردم بودند.

وی افزود: مستبد کسانی هستند که در سال ۷۵ به دنبال مادام‌العمر کردن ریاست جمهوری بودند بلکه بتوانند تداوم حضور خود را در قدرت تضمین کنند و این رهبری بودند که از قانون و مردمسالاری حمایت کرد.

فریادرس اظهار کرد:‌ اهانت به امامی که  قلوب ملت پیوسته با محبت اوست و اقتدار، امنیت و هویت کشور مدیون اوست قابل تحمل نیست و قطعا باید با هتاکان قاطعانه برخورد شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه