آخرین اخبار

23. آذر 1398 - 11:14   |   کد مطلب: 30009
فرمانده انتظامي شهرستان همدان، از کشف يک سواري بنز سرقتي 10 ميليارد ريالی و دستگيري 4 متهم خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ "جمشيد باقري"، در تشريح اين خبر گفت: ماموران کلانتري 19 فرهنگيان حین گشت زني در تقاطع غدير به راننده و سرنشينان يک دستگاه سواري بنز CLS 500 مشکوک و با استعلام شماره پلاک آن از سامانه پليس مشخص شد، خودرو سرقتي است و 3 روز قبل از مهر شهر کرج به سرقت رفته است.

وی افزود: با استفاده از شگردهای پليسي این خودرو متوقف و هر 4 سرنشين آن که 2 مرد و 2زن بودند بازداشت و اعتراف کردند که خودرو را از جلوي يک تعميرگاه و در حالي که سوئيچ روي آن بوده سرقت کرده و قصد انتقال آن به یکی از استان های همجوار را داشته اند.

سرهنگ باقری بیان کرد: ماموران واحد تجسس با استفاده از اطلاعات ثبت شده، مشخصات مالک اين خودروي 10 ميليارد ريالي را به دست آورده و کشف خودرو را به وي اطلاع دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مالک خودرو با حضور در دفتر فرمانده انتظامي شهرستان همدان از مجموعه انتظامي و به خصوص زحمات رئيس و کارکنان کلانتري 19 فرهنگيان تقدير و تشکر کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان همدان در پايان گفت: متهمان اين پرونده با دستور قضائي و برای بررسي تخصصي جرايم به اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي منتقل شدند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه