آخرین اخبار

23. آذر 1398 - 12:32   |   کد مطلب: 30010
بعد از اتمام زمان ثبت نام کاندیدها در یازدهمین دوره انتخابات مجلس،علاوه بر چهره های همیشه در صحنه انتخابات! ،اسامی جدیدی که بوی نو بودن را می دهند در این میان خود نمایی می کنند.

به گزارش بهارانه، در این بین افرادی چون اصغر زارعی -که دوره ای مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بوده -و مجید قاسمی جمشید- که تجربه معاونت فنی و حرفه ای شهرستان و عضویت در دوره چهارم شورای شهر را در کارنامه خود دارد-، به چشم می خورند.
البته اسامی دیگری همچون مجتبی فیض اللهی و مهدی سلیمانی نیز از دیگر افرادی هستند که این بار ثبت نام در انتخابات آن ها را به بهار کشیده است !
در شرایط فعلی شهرستان و باتوجه به نوسانات شدید قیمت سیب زمینی و عدم تحقق وعده های نماینده سابق،احساس می شود که این بار باید یک مدیر بومی و آشنا به مسائل کشاورزی به مجلس راه یابد.
اما این مدیر بومی باید چه ویژگی هایی داشته باشد که مردم را به پای صندوق رای بکشاند؟آیا مردم از انتخاب گذشته خود پشیمان هستند؟جوان گرایی در رای مردم چقدر مهم است؟آیا این بار یک مدیر باتحصیلات مرتبط به مجلس راه خواهد یافت یا این بار هم صاحبان زر و قدرت بر صندلی مجلس تکیه خواهند زد؟
این ها سوالاتی است که ذهن عموم مردم را تا مشخص شدن نتیجه انتخابات به خود مشغول خواهد کرد که ما میخواهیم در ادامه به بخشی از آن ها پاسخ دهیم.
حتما (#مجلس_بهار) را دنبال کنید.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه