آخرین اخبار

7. دى 1398 - 12:04   |   کد مطلب: 30165
امام جمعه شهرستان بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار با گرامیداشت حماسه ۹ دی این روز را روز بصیرت ملت اسلامی دانست و گفت: بصیرت به این معناست که ما فتنه و فتنه گر را بشناسیم و با آن مقابله کنیم.

به گزارش بهارانه، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده گفت:راز قطعنامه را بخوانید ببینید چرا ممنوعش کردند. آیا نامه نگاری با غرب در دولت احمدی نژاد برای ادامه تحریمها برای تاثیردر انتخابات فتنه نبود؟

وی در ادامه به برخی اقدامات روی داده در کشور اشاره کرد و آنها را فتنه عنوان کرد و گفت: لو دادن مراکز موشکی، تعطیلی مراکز هسته ای، تصویب برجام در ربع ساعت، تصویب ۲۰۳۰، لو دادن چگونگی ورود دلار به کشور همه فتنه علیه کشور بود.

حجت الاسلام ارزنده ادامه داد: لو دادن چگونگی دور زدن فروش نفت، رساندن قیمت دلار تا ۱۹هزار تومان، قطع نکردن تلگرام در فتنه ۹۸، ایجاد و مقدمه سازی اغتشاشات اخیر، واردات کود انسانی، تعطیلی کارخانه ها، وارد کردن قلاده سگ، چوب بستنی و شن و ماسه همه فتنه هایی است که در کشور رخ داده است.

وی همچنین اظهار داشت: در این کشور از این فتنه ها زیاد بوده و هست. عجیبتر از آن این است که ظاهر فتنه ها غرب است ولی پیاده نظام ایجاد فتنه ها در کشور و از بدنه نظام است.

حجت الاسلام ارزنده به تلاش برخی ها در تصویب FATFاشاره کرد و آن را آخرین تیر ترکش فتنه گران عنوان کرد و گفت: کی می خواهید از اینها دست بردارید. تا کی میخواهید سر تعظیم بر غرب فرود بیاورید.

وی در ادامه برخی افراد را انقلابیون بی بصیر برشمرد گفت: انقلابی بی بصیر اسمش را انقلابی گذاشته اما فقط حرف می زند و می گوید فلان شخص تندرو است. انقلابی واقعی باید حرف حق را بزند باید سر نترس داشته باشد.

حجت الاسلام ارزنده با اشاره به سخنان رهبری به برخی از صاحب منصبان و مسئولین اشاره کرد و گفت: چرا همش میگویند نمی گذارند کار کنیم. همه امکانات در اختیارشان است. باید پاسخگو باشند. اینها کسانی هستند که صندلی هایشان روی خون شهداست.
 

وی به سخنان رهبری در خصوص گرامیداشت و زنده نگهداشتن یاد شهدا اشاره کرد و گفت:  تجلیل از شهیدان کاری لازم و برعهده همه ماست، چراکه جریانهایی با کار خبیصانه ای میخواهند یاد و نام شهدا به فراموشی سپرده شود. هرکسی در هر جایگاهی که قراردارد باید با این کار خبیصانه مقابله کند چرا که این وظیفه همه ماست.

امام جمعه شهر بهار در آخر گفت: اگر در تجمع ۹ دی نمیخواهید شرکت کنید بصیرتتان را بالا ببرید. چرا که فتنه های بزرگتر در راه است.

وی با اشاره به انتشار کلیپی از جوان بهاری در شبکه های ماهواره ای گفت: می گویند جوانی که ۸ سال با بیماری سرطان دست و پنجه نرم کرده، سالم انقلابی و هیئتی بوده در اغتشاشات آبان ماه کشته شده، صداو سیما گزارش تهیه کرد و اینها رسوا شدند.

وی گفت: ما وقتی صحبت از فتنه ۹۸ می گوییم همین هاست و باید بصیرت خود را بالا ببریم و این فتنه ها را بشناسیم.

وی در آخر همه را برای شرکت در مراسم ۹ دی دعوت کرد و گفت: روز ۹ دی ساعت ۹:۳۰ در فرهنگسرای آیت الله بهاری جمع می شویم و از انقلاب و رهبری حمایت خواهیم کرد. /ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه