آخرین اخبار

15. دى 1398 - 14:49   |   کد مطلب: 30256
رئیس اتحادیه صنف نوشت‌افزار همدان:
کتاب های پر محتوا در نمایشگاه کتاب همدان عرضه شود
ستاره ای با بیان اینکه باید کتب پرمحتوا در معرض دید مراجعه‌کنندگان نمایشگاه قرار گیرد، گفت: کتاب‌هایی که در نمایشگاه‌ها عرضه می‌شوند، باید به‌روز باشد و نیاز مردم را پاسخ دهد.

به گزارش بهارانه، «عباس ستاره‌ای» در گفت و گو با خبرنگار شبستان در همدان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب همدان، گفت: یکی از دغدغه‌هایی که در این زمینه وجود دارد محتوای قوی کتاب‌هاست و باید کتب پرمحتوا در معرض دید مراجعه‌کنندگان نمایشگاه قرار گیرد.

 

رئیس اتحادیه صنف نوشت افزار و کتاب فروشان همدان با بیان اینکه مخاطبان اصلی نمایشگاه کتاب، نوجوانان و جوانان هستند، یادآور شد: به طورقطع اهالی پروپاقرص کتاب از نمایشگاه استقبال خواهند کرد.

 

وی  با بیان اینکه افزایش استقبال مردم از نمایشگاه نیاز به تبلیغات گسترده دارد، یادآور شد: علاقمندان به کتاب در طول سال منتظر برگزاری چنین نمایشگاهی هستند و باید اطلاع‌رسانی به گونه‌ای باشد تا بتوانند در این فضا حضور یابند و به کتب مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

 

وی با تأکید بر اینکه باید کارشناسان نظارت جدی بر محتوای کتاب‌ها داشته باشند، تصریح کرد: کتاب‌هایی که در نمایشگاه‌ها عرضه می‌شوند، باید به‌روز باشد و نیاز مردم را پاسخ دهد.

 

ستاره ای ادامه داد: یکی از دغدغه‌هایی که در این زمینه وجود دارد محتوای قوی کتاب‌هاست و باید کتب پرمحتوا در معرض دید مراجعه‌کنندگان نمایشگاه قرار گیرد

 

دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب همدان از ۱۸ تا ۲۳ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان برگزار می‌شود.

 

پایان پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه