آخرین اخبار

16. دى 1398 - 10:33   |   کد مطلب: 30263
پویش اکرام ایتام و محسنین عصر امروز، رسما فعالیت خود را همزمان با سراسر کشور در همدان آغاز کرد

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، بر اساس این طرح در کشور یک میلیون نفر و در استان همدان ۳۱ هزار نفر از ایتام تا پایان سال توسط افراد خیر زیرپوشش کمک‌های مادی قرار می‌گیرند.
همچنین به پاس حمایت‌های آقایان دهقان نیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان و پورداوود مدیرکل آموزش و پرورش از اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین، رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور لوح سپاس به آنان اهدا کرد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در مراسم رسمی آغاز پویش طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: با تاکید استاندار همدان اجرای این طرح تا پایان سال به عنوان اولویت نخست فرمانداران است و سرکشی از خانواد‌های زیرپوشش از اولویت‌های فرمانداران و مدیران اجرائی شهرستان‌ها خواهد بود.
آقای آزادبخت تاکید کرد: مدیران و مسئولان اجرائی و اداری استان باید با مردم با ملاطفت و نیکوئی و احترام برخورد کنند و با ارائه خدمات مناسب و مطلوب به مردم آنان را به آینده نظام و انقلاب امیدوار کنند.
آقای پورداوود، مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان هم گفت: بستر اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه استان فراهم است و علاوه بر دانش آموزان فرهنگیان هم در اجرای این طرح خداپسندانه مشارکت خواهند داشت.
آقای دهقان نیری، مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان هم گفت: باید ساز و کاری طراحی شود تا کار‌های عام المنفعه و خیرخواهانه مردمی‌تر شود و در کنار آن موسسات مالی و بانکی قرض الحسنه با سپرده گذاری مردم برای کمک به تامین نیاز‌های ایتام تشکیل شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه