آخرین اخبار

17. دى 1398 - 10:47   |   کد مطلب: 30272
مؤسسات و تشکل‌های قرآنی همدان امروز، ۱۷ دی‌ماه در امامزاده عبدالله(ع) همدان به منظور خون‌خواهی و فریاد انتقام به دلیل حرکت مذبوحانه آمریکایی‌ها در شهادت سردار قاسم سلیمانی تجمع کردند.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایکنا؛ مؤسسات، تشکل‌ها و خانه‌های قرآن روستایی و شهری همدان به دعوت اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت استان همدان و همچنین سازمان تبلیغات اسلامی این استان، امروز، ۱۷ دی‌ماه در امامزاده عبدالله(ع) این استان تجمع کردند.

بنابر گفته هاشم سعیدی‌شکوه، مدیرعامل این اتحادیه «این تجمع در قالب محفل قرآنی و با تلاوت قاریان برجسته استانی و ذکر مصیبت مداحان اهل‌ بیت(ع) از ساعت ۹ صبح شروع شده است و سپس قرآنیان، طی برنامه‌ریزی انجام شده، ساعت ۱۰ صبح از صحن امامزاده عبدالله(ع) به میدان امام شهر همدان حرکت می‌کنند».

یادآور می‌شود، مردم استان همدان نیز هم‌صدا با دیگر استان‌های کشور به منظور خون‌خواهی سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و دیگر همرزمانشان و درخواست انتقام سخت از آمریکای تروریسم و جنایتکار، امروز، ۱۷ دی‌ماه در میدان امام شهر همدان و خیابان‌های اطراف و منتهی به آن، تجمع و راهپیمایی می‌کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه