آخرین اخبار

17. دى 1398 - 17:11   |   کد مطلب: 30276
رئیس شورای شهر بهار با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی باعث از دست دادن او برای ما نشده بلکه باعث جاودانگی او برای ما شد، از نامگذاری یکی از معابر شهر بهار به نام سردار قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش بهارانه، حسین فیض الهی، رئیس شورای شهر بهار در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تسلیت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: شهادت سردار سلیمانی نه تنها باعث از دست دادن او برای ما نشد بلکه ما با شهادت ایشان او را و اندیشه های او را به دست آوردیم.

فیض الهی ادامه داد: دشمن نادان بداند که جبهه مقاومت و مبارزه با استکبار با رفتن یک عزیز و سرباز ولایت تعطیل شدنی نیست و سردار سلیمانی یک شخص نیست بلکه یک تفکر است و این همه ارادت مردم ناشی از تفکر ولایت پذیری است.

وی اظهار داشت: دشمن بداند که دیگر در خاورمیانه امنیت نخواهد داشت و این منطقه به گورستان امریکایی ها تبدیل خواهد شد .

فیض الهی گفت: از این پس در این کشور کسی که شعار مذاکره بدهد خون شهید سلیمانی و راه ایشان را نادیده گرفته و صدای دشمن را سر می دهد.

رئیس شورای شهر بهار همچنین از نامگذاری یکی از معابر یا میادین شهر به نام سردار سلیمانی خبرداد و گفت: در جلسه شورا مقرر شد یکی از میادین و معابر به نام سردار شهید نامگذاری شود تا یاد ایشان در شهرما زنده بماند واین کمترین کاری است که ما درحق سردار دلها می توانیم انجام دهیم./ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر