آخرین اخبار

17. دى 1398 - 17:20   |   کد مطلب: 30277
در شورای نامگذاری معابر شهر بهار که صبح امروز در شهرداری بهار برگزار شد، تغییر نام میدان نیایش به نام سردار قاسم سلیمانی با رای همه اعضا به تصویب رسید.

به گزارش بهارانه، صبح امروز جلسه شورای نامگذاری معابر شهر بهار در شهرداری بهار برگزار شد و در آن تغییر نام میدان نیایش به نام سردار قاسم سلیمانی به تصویب رسید.

در این جلسه چندین پیشنهاد از سوی شهرداری ارائه شد که میدان آزادگان، میدان نیایش و بلوار حدفاصل بین میدان آزادگان و چهار راه نهالستان از آن جمله بودند که با بحث و تبادل نظر بین اعضا، میدان نیایش بهار جهت تغییر نام به نام سردار سلیمانی به تصویب رسید.

دراین جلسه همچنین پیشنهاد نصب پلاک های آبی که پلاک تلفیقی ساختمان شامل پلاک و بارکد کدپستی و بارکد آدرس پستی ساختمان می باشد از سوی اداره پست شهرستان پیشنهاد شد و مورد موافقت شهرداری قرار گرفت و مقرر شد به محض تامین اعتبار پلاک همه منازل بهاری به این پلاک تغییر کند.

همچنین تعداد معابر و کوچه های فاقد نام و پلاک از سوی اداره پست عنوان شد و مقرر گردید که این معابر مشخص شده و پیشنهاد برای نامگذاری معابر ارائه شود.

حسین فیض الهی رئیس شورای شهر بهار در این جلسه با تاکید بر اولویت های نامگذاری معابر گفت: در نامگذاری معابر و کوچه ها اولویت با نام شهدای محل و شهر و شهدای شاخص است و همچنین نام مشاهیر بهار که تاکنون از نام آنها استفاده نشده باید مورد نظر باشند به همین جهت نام مشاهیر و ادبای بهاری جمع آوری شده و در نامگذاری ها مدنظر قرار خواهد گرفت./ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه