آخرین اخبار

28. دى 1398 - 14:29   |   کد مطلب: 30395
حجت الاسلام فاضلیان ، با اشاره به اهمیت بیان دستاوردهای انقلاب برای مردم، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی شکوه قدرت ، اقتدار و صلابت ایران اسلامی را به رخ جهانیان و دشمنان می کشاند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری شبستان از همدان، حجت الاسلام «سید حسن فاضلیان » ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر در فرمانداری همدان ،  پشتوانه مردمی را عامل اقتدار جمهوری اسلامی دانست و گفت: امروز به رغم توطئه های گسترده دشمنان، پیام انقلاب به جهانیان صادر شده است .

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان، ماندگاری انقلاب اسلامی طی 41 سال را اعجاز دانست و گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و صلابت در حال حرکت است.

 

حجت‌الاسلام سید حسن فاضلیان با بیان اینکه سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس انسان‌های برجسته‌ای بودند و مراسم اربعین آن‌ها هم‌زمان با 22 بهمن خواهد بود، یادآور شد: امسال دهه فجر و 22 بهمن حساسیت بالایی دارد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان ‌افزود: سال گذشته 16 هزار برنامه اجرایی،‌ 48 جلسه،‌ اجرا و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی متعدد و برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در بیش از 70 نقطه استان انجام شد.

 

حجت‌الاسلام فاضلیان بیان کرد: برنامه های مختلف و متنوعی در این دهه در سراسر استان اجرا می شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر