آخرین اخبار

28. دى 1398 - 22:58   |   کد مطلب: 30400
با اجرای طرح‌هایی در حوزه‌ی امنیتی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان، صنعت گردشگری در استان جان تازه خواهد گرفت

به گزارش بهارانه، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان اظهار کرد: طرح گردشگری پایدار ابزاری در جهت توسعه صنعت توریسم در استان همدان است که موجب رونق و جذب توریست خواهد شد.

   مهدی الماسی بیان کرد: طرح گردشگری با رویکرد توسعه پایدار در استان  تلاش دارد ضمن برقراری توازن میان عرضه و تقاضا در راستای حفظ منابع موجود گام برداشته و با رعایت اخلاق حرفه‌ای موجبات افزایش ضریب امنیت در حوزه‌ی گردشگری گردد.

   وی با تأکید بر اینکه باید از بروز مشکلات و جرائم امنیتی و انتظامی در حوزه گردشگری پیشگیری نمود عنوان کرد: این معاونت در اجرای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در صنعت فوق نسبت به افزایش ریسک سرمایه‌گذاری در این حوزه تلاش مضاعف دارد.

   وی تعدد مراکز تصمیم‌گیری، ضعف تبلیغات داخلی و خارجی و سوء مدیریت در جذب توریسم را از آسیب‌ها و مشکلات بنیادین این صنعت برشمرد و عنوان داشت: دستگاه‌های متولی باید ضمن همکاری و هماهنگی با یکدیگر ضعف‌ها و آسیب‌ها را در خصوص توسعه‌ی گردشگری به حداقل برسانند./ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه