آخرین اخبار

29. دى 1398 - 13:46   |   کد مطلب: 30405
مدیر مرکز تولید نشر دیجیتال انقلاب اسلامی همدان گفت: اولین رویداد رقابتی تولید محتوا فضای مجازی در همدان با حضور گروه‌های تولید محتوا در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی فردوسی‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری نخستین رویداد رقابتی تولید محتوا فضای مجازی در همدان با حضور گروه‌های تولید محتوا خبر داد و اظهار کرد: این اتفاق اولین رویدادی است که در این سطح و وسعت در همدان برگزار می‌شود.

وی گفت: متولی برگزاری این رویداد مرکز متنا (مرکز تولید نشر دیجیتال انقلاب اسلامی) در مجموعه سازمان فضای مجازی بسیج است.

مدیر مرکز تولید نشر دیجیتال انقلاب اسلامی همدان با اشاره به اینکه این رویداد به دنبال کشف استعدادهای بومی در حوزه‌های مختلف تولیدات دیجیتال است افزود: این رویداد به صورت حضوری و ۴۸ ساعته برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام تا پایان ساعت ادارای یکم بهمن‌ماه تمدید شده است گفت: این رویداد رقابتی از صبح روز چهارشنبه دوم بهمن ۹۸ آغاز می‌شود و تا ۴۸ ساعت ادامه دارد و شرکت‌کنندگان در این مدت زمان در محل برگزاری رویداد حضور خواهند داشت.

فردوسی‌پور ادامه داد: شرکت‌کنندگان می‌توانند در حوزه‌های پویانمایی (انیمیشن کوتاه، استاپ موشن، کمیک موشن، کات اوت، موشن گرافیک و...)، نرم‌افزار تلفن همراه (اپلیکیشن تحت اندروید)، بازی‌سازی (بازی تلفن همراه تحت اندروید)، آیتم تصویری(کلیپ و نماهنگ و...)، پوستر و عکس نوشت شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل رقابتی بودن این رویداد موضوع‌های تولیدات در صبح اولین روز این رویداد اعلام می‌شود، اما بهتر است شرکت‌کنندگان بیشتر ذهنشان را معطوف به موضوع‌های روز کشور کنند.

مدیر مرکز تولید نشر دیجیتال انقلاب اسلامی همدان با بیان اینکه از در این رویداد از ظرفیت گردان‌های سایبری بسیج کشور برای انتشار تولیدات انجام شده استفاده خواهد شد گفت: از تولیدات فاخر که سازندگان آن‌ها بتوانند از تولیدات خود دفاع به‌جا داشته باشند حمایت ویژه انجام می‌شود و مراحل تجاری‌سازی تولیدات توسط سازمان فضای مجازی بسیج انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه افراد برگزیده در رویداد کشوری شرکت خواهند کرد گفت: داشتن تجهیزات لازم برای شرکت در رویداد به عهده خود تیم‌هاست.

فردوسی‌پور گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد ارتباط تلگرامی با شماره ۰۹۰۳۲۱۷۷۴۶۰ و یا ID  تلگرامی https://t.me/cyberhmd ارتباط بگیرند و اطلاعات فردی خود یا گروه و حوزه مورد نظر خود را اعلام و شماره تماس خود را نیز اعلام کنند.

وی با بیان اینکه این مرکز در چند سال اخیر رشد خوبی داشته است گفت: آمادگی حمایت و همکاری با گروه‌های تولید محتوای انقلابی در حوزه های انواع پویانمایی، اپلیکیشن، بازی و انواع گرافیک را داریم.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه