آخرین اخبار

29. دى 1398 - 14:44   |   کد مطلب: 30408
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 10 کیلوگرم هرویین با لفافه و دستگیری 2 قاچاقچی خبر داد | با تلاش های اطلاعاتی کارکنان مبارزه با مواد مخدر استان بر روی یک باند بزرگ قاچاق هرویین، مشخص شد این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان تهران به استان همدان کرده است.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 10 کیلوگرم هرویین با لفافه و دستگیری 2 قاچاقچی خبر داد.

سردار کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: با تلاش های اطلاعاتی کارکنان مبارزه با مواد مخدر استان بر روی یک باند بزرگ قاچاق هرویین، مشخص شد این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان تهران به استان همدان کرده است.

وی افزود: شب گذشته با اشراف ایجاد شده بر روی شیوه و شگرد اعضای باند و با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی در یک عملیات هوشمندانه، خودرو متهمان در ورودی شهر همدان شناسایی و در بازرسی از آن، 10 کیلوگرم هرویین با لفافه کشف و 2 قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: توانمندی اطلاعاتی و ایجاد اشراف بر روی باندهای سازمان یافته و قدرت عملیاتی و مشترک، نمونه بارز روحیه انقلابی و یک اقدام جهادی در عرصه مبارزه با مواد مخدر است.

کشف 12 فقره سرقت در همدان
رییس پلیس آگاهی استان همدان نیز  از دستگیری 3 سارق منزل و کشف 12 فقره سرقت در این استان خبر داد.

سرهنگ رضا زارعی با اعلام این این خبر اظهار  داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان همدان در فصل پاییز، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس اگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی ها مشخص شد، سارقان با تخریب درب منازل اقدام به سرقت اموالی از قبیل؛ طلاجات و وجوه نقد می کردند که احتمال غیر بومی بودن آن ها قوت گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای پلیسی و بررسی دوربین های مدار بسته محل های سرقت، چهره سارق و هویت وی که دارای سوابق متعددی در امر سرقت منزل بود، شناسایی شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی با اخذ نیابت قضایی متهم را در یکی از استان های همجوار در یك عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل کردند.

وی بیان داشت: متهم در بازجویی های فنی و تخصصی، به 12 فقره سرقت منزل اعتراف کرد و اظهار داشت، طی چند مرحله با همدستی 2 نفر از دوستانش به شهر همدان جهت سرقت منزل مراجعه کرده اند که کلیه محل های سرقت مورد تایید قرار گرفت.

رییس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: با راهنمایی متهم، همدستان وی نیز دستگیر و هر 3 متهم با قرار صادره روانه زندان شدند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه