آخرین اخبار

30. دى 1398 - 12:34   |   کد مطلب: 30414
کشف ۱۰ کیلوگرم هروئین در همدان، کشف مرغ قاچاق در بهار و دستگیری خریدار اموال مسروقه در همدان عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۱۰ کیلوگرم هروئین با لفافه و دستگیری ۲ قاچاقچی خبر داد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: با تلاش‌های اطلاعاتی کارکنان مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند بزرگ قاچاق هروئین، مشخص شد این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان تهران به استان همدان کرده است.

وی افزود: شب گذشته با اشراف ایجاد شده بر روی شیوه و شگرد اعضای باند و با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی در یک عملیات هوشمندانه، خودرو متهمان در ورودی شهر همدان شناسایی و در بازرسی از آن، ۱۰ کیلوگرم هروئین با لفافه کشف و ۲ قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

کشف ۱۵۰۰ قطعه مرغ قاچاق در بهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف یک هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: مأموران انتظامی شهرستان بهار با پایش محورهای مواصلاتی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی موفق به کشف یک هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز از یک دستگاه کامیون شدند.

وی با اشاره به اینکه ارزش مرغ‌های قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، افزود: یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

دستگیری خریدار اموال مسروقه در همدان

فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری یک خریدار اموال مسروقه و کشف ۲۳ فقره باطری خودرو توسط مأموران کلانتری ۱۹ همدان خبر داد.

سرهنگ جمشید باقری گفت: در پی کسب خبری مبنی بر خرید انواع باطری مسروقه توسط شخصی در یکی از مناطق شهر همدان، دستگیری متهم در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های اطلاعاتی و انتظامی، متهم شناسایی و با اخذ دستور قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزل وی، ۲۳ عدد انواع باطری خودروهای مختلف کشف شد.

سرهنگ باقری بیان کرد: متهم پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجویی‌های فنی، به خرید ۲۳ عدد باطری مسروقه از یک سارق اعتراف و با دستور قضائی روانه زندان شد و تلاش برای دستگیری سارق ادامه دارد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه