آخرین اخبار

10. بهمن 1398 - 18:12   |   کد مطلب: 30533
مسئول دارالقرآن نیرو انتظامی استان همدان 
تربیت بیش از ۶۰۰ حافظ قران کریم در مجموعه انتظامی استان همدان
آقایی با اشاره به اینکه آزمون حفظ قرآن کریم ویژه کارکنان وخانواده نیرو انتطامی استان همدان از ۷ بهمن ماه آغاز و تا ۱۱ بهمن ماه دارد گفت: این آزمون در همدان روز جمعه، ۱۱ بهمن ماه ساعت ۸ صبح برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه،  «مرتضی آقایی»، در گفت‌و‌گو با خبرنگار شبستان در همدان گفت:آزمون «حافظان قرآن» ویژه کارکنان وخانواده نیرو انتظامی استان همدان برگزار می شود.

مسئول دارالقرآن نیرو انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه این آزمون از روز دوشنبه، 7 بهمن ماه آغاز و تا روز جمعه 11 بهمن ماهادامه خواهد شد گفت: آزمون حفظ قرآن کریم از جزء 1 تا حفظ کلدر تمام شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آزمون «حفظ قرآن کریم» ویژه کارکنان وخانواده ناجای استان همدان روز جمعه، 11 بهمن ماه ساعت 8 صبح برگزار خواهد شد گفت: امسال در این آزمون بیش از 400 نفر ثبت نام کرده اند که پیش بینی می‌شود 100 الی 200 نفر بتوانند نمره حد نصاب را کسب کنند.

آقایی با اشاره به اینکه که سال گذشته 134 نفر از حافظان قرآن موفق به کسب نمره حد نصاب(150 از 200) شدند گفت: این دور از آزمون امسال توسط توسط 2 داور در بخش خواهران و برداران ارزیابی خواهد شد.

 مسئول دارالقرآن نیرو انتظامی استان همدان با بیان اینکه به حافظان هر جز از قرآن 50 در این طرح، هزار تومان هدیه، اعطا می شود ادامه داد: این طرح در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن کریم است.

با اشاره به اینکه طرح «حفظ قرآن کریم» ویژه کادر وخانواده آنها از سال 92 در استان همدان در حال اجرا است ابراز کرد: هر ساله به همت اجرای این طرح، 100 الی 200 حافظ قرآن تربیت می‌شود که می‌توان گفت از از زمان اجرای طرح، بیش از 600 حافظ قرآن 1 تا 30 جزء تربیت شده است.

 

پایان پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه