آخرین اخبار

11. بهمن 1398 - 12:10   |   کد مطلب: 30535
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:
۴۲ مگاوات نیروگاه خورشیدی در همدان فعال است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: ۴۲مگا وات نیرو گاه خورشیدی نصب شده وفعال داریم.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرنگار قدس آنلاین، محمد مهدی شهیدی ظهر پنجشنبه در نشست خبری به مناسبت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: شرکت برای دهه فجر طرح برای بهره‌برداری ندارد

دلیل آنرا بهره‌برداری طرح‌های شرکت توزیع نیروی برق استان همدان همزمان با سفر وزیر نیرو در هفته قبل به همدان اعلام کرد .

شهیدی افزود:  ۱۱۳ طرح با هزینه ۱۶۰ میلیارد تومان با عنوان پویش الف- ب- ایران توسط وزیر نیرو به صورت همزمان و ویدیو کنفراسی بهره‌برداری شد.

 وی  طرح‌های بهره‌برداری شده شاخص استان را در این سفر ۲ نیروگاه نام برد و ادامه داد: با بهره‌برداری از طرح‌های نیروگاه خورشیدی در استان همدان استان همدان اکنون جایگاه نخست دارا بودن طرح‌های نیروگاهی کشور را به خود اختصاص داده است. و استان ۴۲ مگاوات نیروگاه خورشیدی نصب شده و فعال دارد.

 مدیرعامل سرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره بر اینکه اکنون در حوزه نیروگاه‌های برق سی اچ پی هم ۱۷ مگاوات منصوبه داریم اظهار کرد: با برنامه‌ریزی برای بهبود توزیع برق در استان شاخص هدررفت برق در شبکه توزیع را به ۸/۱۰ ارتقا دادیم در حالی‌که شاخص کشوری هدررفت برق در شبکه کشوری بیش از این مقدار است.

شهیدی گفت: تامین روشنایی معابر ۲ مجموعه گردشگری گیان و گاماسیاب نهاوند در دست اجرا است و تا سال آینده بهره‌برداری می‌شود.

وی افزود: ۲۶ میلیارد تومان سال گذشته برای اصلاح شبکه برق روستایی هزینه شد و امسال نیز ۳۴ میلیارد تومان اعتبار برای آن تعریف شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان اظهار کرد: نزدیک به ۱۱۵ میلیارد تومان مطالبات برق از مشترکان داریم که ۳۲ میلیارد تومان آن متعلق مشترکان روستایی، ۲۹ میلیارد تومان مشترکان شهری و ۵۲ میلیارد تومان نیز متعلق به دستگاه های اجرایی است.

شهیدی بیان کرد: ۹۸.۵ درصد از مطالبات سال گذشته دریافت و امسال نیز ۹۳.۵ درصد از طلب‌ها وصول شده است

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه