آخرین اخبار

11. بهمن 1398 - 15:16   |   کد مطلب: 30542
شهردار و البته رئیس هیأت فوتبال استان همدان این روزها در حال سبک و سنگین کردن برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال است.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، فدراسیون فوتبال کشورمان این روزها بعد از رفتن «مهدی تاج» به دنبال برگزاری یک انتخابات دیگر برای شناخت رئیس خودش است.

گمانه‌زنی‌های مختلفی صورت گرفته و نام‌های زیادی را می‌شنویم که که قرار است برای انتخابات ریاست فدراسیون ثبت نام کنند تا در اردیبهشت‌ماه بخت خود را برای رسیدن به این کرسی آزمایش کنند، از علی فتح‌الله‌زاده، هدایت‌الله ممبینی، حیدر بهاروند، سیدرضاصالحی‌امیری گرفته تا محمدحسین قریب، محمد رویانیان و محمد آجرلو می‌خواهند در انتخابات فدراسیون شرکت کنند.

اما برای ما همدانی‌ها انگار خبرهایی در راه است و شهردار همدان که اتفاقاً رئیس هیأت فوتبال استان بوده و همچنین عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال نیز هست، در حال سبک و سنگین کردن شرایط جهت ثبت نام در این انتخابات قرار گرفته است.

عباس صوفی در انتخابات اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۵ نیز برای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده بود که موفق به کسب آرای لازم نشد، حال صوفی به عنوان یک مدیر جوان والبته شناخته‌تر در سطح فوتبال کشور به دنبال رسیدن به یکی از کرسی‌های فدراسیون است تا شاید با پیروزی در فدراسیون فوتبال، راهی پایتخت شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه