آخرین اخبار

12. بهمن 1398 - 3:02   |   کد مطلب: 30544
با توجه به دستور رئیس پلیس راه استان همدان به دلیل مسائل ایمنی عبور و مرور و برف گیر بودن این محور در منطقه تاریک دره، برای ایمنی بیشتر مسیر را از ابتدای فصل پاییز امسال مسدود کرده بودیم | هر ساله از ابتدای پاییز و با بارش برف این مسیر مسدود و با موافقت پلیس راه و اطمینان از ایمنی مسیر در فصل بهار بازگشایی می‌شود.

به گزارش بهارانه،  به نقل از همدان پرس؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از اجرای عملیات بازگشایی و برف روبی مسیر پیست اسکی منطقه «تاریک دره» همدان خبر داد.

مصطفی پناهنده با حضور در جاده گنجنامه به تاریک دره و بررسی وضعیت موجود، اظهار داشت: با توجه به دستور رئیس پلیس راه استان همدان به دلیل مسائل ایمنی عبور و مرور و برف گیر بودن این محور در منطقه تاریک دره، برای ایمنی بیشتر مسیر را از ابتدای فصل پاییز امسال مسدود کرده بودیم.

وی افزود: به دلیل تقاضای عمومی، اجرای عملیات برف روبی این محور از ۷ بهمن آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.

پناهنده ابراز امیدواری کرد: طی روزهای آینده عملیات بازگشایی مسیر برای استفاده علاقمندان به اسکی آماده شود.

وی ادامه داد: شهروندان قبل از عزیمت به این منطقه، از ایمنی خودرو و جاده مطمئن باشند و از همراه داشتن موارد ایمنی شامل زنجیر چرخ و لاستیک مناسب اطمینان حاصل کنند.

وی بابیان اینکه پیست اسکی تاریک دره همدان در مسیر جاده همدان به تویسرکان قرار دارد و از منطقه توریستی گنجنامه می‌گذرد، گفت: هر ساله از ابتدای پاییز و با بارش برف این مسیر مسدود و با موافقت پلیس راه و اطمینان از ایمنی مسیر در فصل بهار بازگشایی می‌شود،

پناهنده گفت: در این فصل و با شرایط حاضر بازگشایی مسیر تنها برای راه دسترسی و اختصاصی پیست اسکی تاریک دره استفاده می‌شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه