آخرین اخبار

16. بهمن 1398 - 13:07   |   کد مطلب: 30593
در سومین روز از ایام‌الله دهه فجر انجام شد :
بهره‌برداری از احداث راه دسترسی قیدعلی بلاغ بهار
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از افتتاح پروژه راه دسترسی روستای «قیدعلی بلاغ» خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از سپهرغرب به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، حبیب نادیان‌رفیع در مراسم افتتاح پروژه راه دسترسی روستای قیدعلی بلاغ که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فرماندار شهرستان بهار و سایر مسؤولان ذی‌ربط برگزار شد، اظهار کرد: پروژه بیس‌ریزی و آسفالت راه این روستا به طول سه هزار و 800 متر و با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این پروژه در راستای اجرای اهداف پدافندی جهت اتصال محورهای همدان- سنندج به محور همدان- بیجار و نیز رفاه حال مردم منطقه اجرا شد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان اظهار امیدواری کرد که با انجام این پروژه، دانش‌آموزان روستاهای همجوار که از دبیرستان شبانه‌روزی صالح‌آباد استفاده می‌کردند به‌خصوص در زمستان با سهولت این مسیر را طی کنند.

سید محمدرضا میرصفدری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری نیز در حاشیه این مراسم، عنوان کرد: آنچه در استان اتفاق افتاده رویدادهایی مبتنی بر برنامه سه ساله بوده وکه مورد توجه مسؤولان کشوری هم قرار گرفته‌است.

وی گفت: خدا را شکر که در سال 98 به اهدافی که پیش‌بینی شده بود دست یافتیم و امیدوار هستیم که بتوانیم در سال آینده نیز پروژه‌های بیشتری را به سرانجام برسانیم.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه