آخرین اخبار

17. بهمن 1398 - 9:26   |   کد مطلب: 30601
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار خبر داد:
برپایی نمایشگاه کتاب با تخفیف ۷۰ درصدی
رییس اداره فرهنگ و ارساد اسلامی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار ما از برپایی نمایشگاه کتاب با تخفیف ۵۵ الی ۷۰ درصدی در بهار به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش بهارانه،  فتح الله ضابطی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر نمایشگاه کتاب در بهار برپا خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: با هماهنگی هایی که انجام شده مقرر شده که این نمایشگاه در سالن نمازخانه دانشگاه پیام نور بهار برپا شود و در آن بیش از ۳۰۰۰ عنوان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه قیمت کتاب های آماده شده در نمایشگاه حدود ۲۰۰ میلیون تومان است، میزان تخفیف کتاب های نمایشگاه را ۵۵ الی ۷۰ درصد بیان کرد و
اظهار داشت: در مورد برپایی این نمایشگاه تقریبا نیمی از کار انجام شده و یکشنبه هفته آینده افتتاح می شود.

ضابطی به دیگر برنامه های این اداره در دهه فجر اشاره کرد و گفت: اجرای گروه تئاتری شکلک با نمایش واقعه در مجلس سودابه خوانی از ۱۳ تا ۱۷ بهمن ماه در سالن فرهنگسرای آیت الله بهاری از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در حال برگزاری است که برای اولین بار با کارگردانی دوتن از بانوان به روی صحنه رفته است.

وی برگزاری نمایشگاه نقاشی خط، اجرا گروه صحنه ای موسیقی برای هنرآموزان دانش آموز را از دیگر برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد./ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه