آخرین اخبار

17. بهمن 1398 - 13:45   |   کد مطلب: 30605
رئیس هیئت کشتی استان همدان گفت: مسابقات ۶ جانبه کشتی آزاد جوانان جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به میزبانی همدان برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه،  حمیدرضا یاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به میزبانی همدان در مسابقات کشتی آزاد جوانان کشور اظهار داشت: مسابقات ۶ جانبه کشتی آزاد جوانان گرامیداشت سردارشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از ۲۵ بهمن ماه به میزبانی هیئت کشتی همدان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مسابقات تیم‌های کردستان، کرمانشاه، البرز، لرستان و همدان الف و ب با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با بیان اینکه این مسابقات میدان سختی برای کشتی‌گیران حاضر خواهد بود، گفت: نفرات برتر این مسابقات به مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور که در استان کرمان با عنوان جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد اعزام می‌شوند.

یاری خاطرنشان کرد: اردوی نهایی تیم کشتی آزاد جوانان استان همدان از امروز ۱۷ بهمن تا روز جمعه ۱۸ بهمن ماه برای حضور قدرتمند تیم همدان در این رقابت‌ها در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه به تمام قدرت کشتی استان همدان به سمت جلو حرکت می‌کند، گفت: برگزاری اردوهای متعدد، برگزاری مسابقات متعدد در رده‌های مختلف سنی و گرفتن میزبانی‌های کشوری باعث شده تا نفسی دوباره به کالبد کشتی استان همدان دمیده شود و همه خانواده کشتی را به آینده امیدوار کند.

رئیس هیئت کشتی استان همدان عنوان کرد: اتحاد و همدلی خوبی در خانواده کشتی استان همدان به وجود آمده که رهاورد آن رشد بیشتر کشتی‌گیران خواهد بود و امیدواریم کشتی استان همدان را به جایگاه واقعی خود بازگردانیم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر