آخرین اخبار

17. بهمن 1398 - 17:35   |   کد مطلب: 30608
معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری همدان گفت: اقتدار ایران اسلامی مقابل ابرقدرت‌های جهان از برکات مهم تفکر ایثار و شهادت امام خمینی(ره) است.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری فارس از نهاوند، مصطفی آزادبخت ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های دهه فجر با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار کرد:‌ کارنامه ایران اسلامی پر از دستاوردهایی است که  هر کدام از آن‌ها در نوع خود کم‌نظیر هستند.

وی استقلال‌طلبی و خودباوری را از برکات انقلاب دانست و افزود: اقتدار ایران اسلامی مقابل ابرقدرت‌های جهان از برکات مهم تفکر ایثار و شهادت امام خمینی(ره) است بنابراین هر ایرانی باغیرت باید در سالروز جشن ملی ایرانیان مشارکت جدی داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری همدان با بیان اینکه همه ما مدیون انقلاب اسلامی هستیم و باید قدردان آن باشیم گفت: در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب نباید از هیچ کوششی دریغ کرد.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه با وحدت و هماهنگی بین مسوولان کار بر زمین مانده در این شهرستان نداریم افزود: اگر وحدت فعلی در گذشته نیز وجود داشت وضعیت از الان بهتر بود.

آزادبخت افزود: در شرایط کنونی همدلی خوبی بین مسوولان شهرستان وجود دارد که باعث پیشبرد کارها شده است، در صورتی که اگر این هماهنگی در گذشته بود و اختلاف‌ها از بین می رفت بسیاری از عقب ماندگی‌های فعلی جبران شده بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه