آخرین اخبار

20. بهمن 1398 - 20:44   |   کد مطلب: 30633
مجید قاسمی جمشید یکی از کاندیداهای انصرافی یازدهمین دوره مجلس در حوزه بهار و کبودراهنگ گفت: چندین سال تجربه خدمت در فنی و حرفه ای استان داشتم و برنامه هایی برای این بخش ها داشتم که در این دوره قسمت نبود از طریق مجلس شورای اسلامی دنبال کنم.

به گزارش بهارانه، مجید قاسمی جمشید کاندیدای انصرافی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بهار و کبودراهنگ می باشد که پیش از این سابقه عضویت شورای شهر بهار را در کارنامه خود دارد.

وی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طی بیست سال گذشته از نزدیک با تولید و صنعت ،کشاورزی و صنایع دستی و گردشگری ارتباط داشتم. اولویت های اقتصادی و اشتغال استان در مطالعات آمایش سرزمینی کشاورزی و صنایع دستی و گردشگری است.

قاسمی جمشید با اشاره به تجربیاتش در سطح شهرستان و استان در زمینه اقتصاد و اشتغال در دوره چهار ساله حضور در شورای اسلامی دوره چهارم شهر بهار گفت: چندین سال تجربه خدمت در فنی و حرفه ای استان داشتم و برنامه هایی برای این بخش ها داشتم که در این دوره قسمت نبود از طریق مجلس شورای اسلامی دنبال کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه در دو دوره گذشته، نماینده مجلس پایین تر از حد انتظار عمل کرد و در برخی موارد حتی از پیگیری برخی امور خود را کنار کشید به عنوان مثال در یک مصاحبه ای که با پایگاه خبری نشاط شهر داشت عنوان کرده بود احداث درمانگاه تامین اجتماعی نه به من ارتباط دارد و نه به فرماندار شهرستان بلکه مسئولی دارد که باید پیگیری کند یا زیر گذر شهرک صنعتی بهاران که بیش از ده سال از آغاز احداث آن گذشته ولی هنوز به بهره برداری نرسیده است. اینها بخشی از نیاز مردم منطقه بود که آقای پورمختار که شخصیت با نفوذی هم هستند به سرانجام نرساندند.

قاسمی ادامه داد: علیرغم مشکلاتی که مردم با آن دست وپنجه نرم می کنند به نظر می‌رسد مشارکت مردم در حوزه انتخابیه خوب باشد چرا که مردم منطقه به نظام و انقلاب اسلامی علاقمند هستند و در مقاطع مختلف با عملکرد شایسته خود این اعتقاد و وفاداری را ثابت کرده اند اما لازم است در انتخاب خود دقت کنند تا نماینده شایسته ای به مجلس بفرستند که اگر مشکلات مردم را کم نکرد به آن اضافه هم نکند.

وی اظهار داشت: توانمندی ، صداقت، مومن و انقلابی ، روحیه جهادی، تجربه و توان مدیریتی از خصوصیات مهم یک نماینده خوب در فرمایشات امام خامنه‌ای مدظله العالی است که اگر ما آنها را در نظر بگیریم می توانیم در انتخابات تصمیم مناسبی بگیریم.

قاسمی در خصوص شاخصه اصلی انتخاب مردم گفت: یکی از مشکلات بزرگ کشور اقتصاد است. این موضوع را هم در فرمایشات رهبرمعظم انقلاب می توان دید که طی ده سال گذشته نامگذاری سال را با اقتصاد گره زده ، هم در سفره مردم که کوچک و کوچکتر شده می توان دید و هم در برنامه‌ریزی های دشمنان کشورمان.

وی اظهار داشت: یکی از مهم ترین مراکز تصمیم گیری علیه ایران وزارت خزانه داری دولت تروریستی آمریکا است.
بنابراین مردم هم باید کسانی را انتخاب کنند که برای حل مشکلات اقتصادی کشور برنامه داشته باشند.

قاسمی جمشید در آخر گفت: رفع موانع تولید، تسهیل در اشتغال، کنترل صحیح وارادت و صادرات از جمله این امور است که باید در انتخاب اصلح مورد توجه باشد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه