آخرین اخبار

20. بهمن 1398 - 22:16   |   کد مطلب: 30638
نشست بصیرتی سرگروهان با مربی به‌مناسبت دهه فجر در حوزه حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از  خبرگزاری بسیج از بهار، نشست بصیرتی سرگروهان با مربی به‌مناسبت دهه فجر در حوزه حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان بهار برگزار شد.

مربی حلقات صالحین در این نشست با تبریک  ایام الله دهه فجر عنوان کرد: چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باچهلمین روز شهادت سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» مقارن شده و همین امر باعث می‌شود که مردم انقلابی امسال پرشورتر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت داشته باشند.

ولی‌اقبال با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: نقطه قوت و از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، استقلال سیاسی کشور است، چنانچه هیچ قدرتی نمی‌تواند به نظام ما اعمال اراده سیاسی کند و در واقع سیاست مستقل داریم.

وی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات پیش رو به بصیرت‌افزایی خانواده‌ها تأکید کرد و افزود: باید با بصیرت و با فکر وارد شویم و انسان‌های صالح را انتخاب کنیم تا مجلسی کارآمد داشته باشیم.

این مربی حلقات صالحین ابراز داشت: باید در این موضوع مهم به سخنان رهبری توجه زیادی داشته باشیم و در خصوص فرمایشات حضرت آقا به تفکر بپردازیم و شاخص‌های انتخاب درست در انتخابات مجلس توسط رهبر معظم انقلاب را مدنظر قرار دهیم.

وی ادامه داد: باید فردی را برای مجلس انتخاب کرد که مؤمن، انقلابی، شجاع، دارای روحیه جهادی، کارآمد و به معنی واقعی کلمه طرفدار عدالت باشد.

ولی‌اقبال با بیان اینکه همه باید با اتکاء به خداوند وارد میدان شوند، تصریح کرد: مردم باید افرادی با چنین ویژگی‌هایی را بشناسند و به آنها رأی دهند اما اگر خودشان نمی‌توانند به شناخت برسند، از راهنمایی و مشورت افراد بصیر و مورد اعتماد استفاده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه