آخرین اخبار

21. بهمن 1398 - 9:50   |   کد مطلب: 30642
دهمین نشست بازخوانی اهداف، بازنگری تصمیم‌گیری‌ها و بیان اجرائیات رسم و رسوم؛سنت یا بدعت در زائرسرای آیت الله بهاری برگزار شد.

به گزارش بهارانه،  دهمین جلسه از نشست موضوعی رسم و رسوم سنت یا بدعت در زائرسرای آیت الله بهاری برگزارشد. در ابتدای این جلسه حجت الاسلام کرمی و حجت الاسلام محمودی ضمن مروری بر فعالیت‌های انجام شده در گذشته به اشاعه رسم و رسوم درست و حذف و برکناری بدعت های غلط پرداختند.

حجت الاسلام محمودی در خصوص ثمربخشی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی بیان کرد:سعی بر این است با سازوکارهای درست و تبلیغ فرهنگ ناب اسلامی در برچیدن بدعت های غلط و جایگزینی سنت های صحیح گام برداریم تا امری در تحقق شبهه زدایی برای داشتن زندگی اسلامی داشته باشیم.

حجت الاسلام کرمی به تغییر در ترویج گرایشاتی در الگوهای فرهنگی و زیستی جامعه که در نهایت در روند زندگی خانواده ها موثر است اشاره کرد وافزود: با ایجادتغییر نگرش در بستر جامعه میتوان بسیاری از تجملات و تفاخرات بیهوده را رفع وصحه عملی در تغییر رویه و روند جامعه گذاشت.

در ادامه از برگزاری مراسم باشکوهی در اسفند ماه برای تجلیل از عاملین اجرای عهدنامه سنت های درست خبر دادند که قرار است در این مراسم از سخنرانان مطرح کشوری دعوت شود و انتظار می‌رود همه همشهریانی که میل در حذف بدعت های غلط دارند شرکت کنند/ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه