آخرین اخبار

21. بهمن 1398 - 9:57   |   کد مطلب: 30643
شهادت مرحله‌ای از فیض کمال است که نصیب هرکس نمی‌شود و این درجه بالاترین درجات است چرا که خداوند می‌فرماید، من مشتری جان کسانی هستم که در راه من به جهاد مشغولند و این مشتری بهترین مشتری‌هاست و این بالاترین درجات است.

به گزارش بهارانه،  به نقل از نشاط شهر امروزه در دنیایی به سر می بریم که سیاست با دین یکی شده و برخی از افراد برای طی کردن مسیر موفقیت ، دست خوش دسیسه های شیطان شده و بعضا برای رسیدن به اهداف شوم و دست نیافتنی خود دست به هر کاری می زنند.

در دنیای کوچک و فانی ما برخی از افراد از نام و نشان مقدس شهدا سوء استفاده می کنند و خود را ولایتی نشان می دهند تا با استفاده از این ترفند شیطانی به منافع و مقاصد خود بهتر و راحت تر دست یابند.

زمان انتخابات است و مردم باید آگاه باشند و با انتخاب اصلح فرد دلسوز، کارآمد، نخبه در بیشتر زمینه ها، با اصالت و مرد میدان عمل را انتخاب کنند و گول ظواهر تبلیغاتی بعضی از نامزدهای انتخاباتی را نخورند برخی از آنان با برچسب زدن نام شهداء به پرونده خود می خواهد به منافع شخصی خود دست پیدا کنند و نیتی جز رسیدن به اهداف خود ندارند.

مردم شهید پرور و انقلابی این مرز و بوم باید با تحقیق و تفکر درست پا به عرصه انتخابات گذاشته و در پای صندوق های رای حاضر شوند و برای اصلاح جامعه امروز و نجات آن از بحران های گوناگون تصمیم درست و جدی بگیرند.

باید مردم ما آگاه باشند که دیگر زمان شعارهای پوچ و غیر عملی گذشته و باید واقع بین باشند، سرنوشت هیچ ملتی تغییر نمی کند مگر با خواست و اراده خود. سوء استفاده از نام شهدا برای رسیدن به مقاصد شوم خود امری بسیار ناپسند و ناجوانمردانه خواهد بود
اگر شهدا زنده بودند هیچگاه عرصه میدان را برای افراد سود جو خالی نمی گذاشتند تا هر طور که دلشان می خواهد در این میدان بتازند و از صداقت و یکپارچگی مردم بهره ببرند.

سخن من با کسانیست که برای دست یابی به مقاصد خود دست به هرکاری می زنند خصوصا سوء استفاده از نام مقدس شهداء ، اگر راست می گوئید که انقلابی هستید راه شهدای انقلاب را ادامه دهید و بی راهه نروید.

فردوس نبی پور

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه