آخرین اخبار

22. بهمن 1398 - 9:26   |   کد مطلب: 30655
حضور در پای صندوق های رای بدین معناست که من هم سهمی از این سرزمین دارم، من هم به عنوان یک هم وطن می توانم در تصمیمات بزرگ کشور شرکت کنم و حق رای و نظر دادن دارم.

به گزارش بهارانه،  به نقل از نشاط شهر، این دوره از انتخابات یازدهمین دوره مجلس بسیار حساس است چرا که برخی از شهروندان به خاطر تصمیمات نادرست مدیران ارشد و نمایندگان رده بالا نارضایتی دارند و مردد هستند که آیا در انتخابات سرنوشت ساز بار دیگر شرکت کنند.

این انتخابات اگر درست برگزار شود و فرد اصلحی منتخب شود قطعا و بدون شک برخی از مسائل کلان کشوری حل خواهد شد ولی چرا این بار مردم در انتخاب سرنوشت خود تردید دارند؟

من به عنوان یک فعال رسانه ای و فعال اجتماعی با بررسی و تحقیقاتی که در این زمینه انجام دادم حق را به هم وطنانم می دهم چرا که انتخاب قبلی آنان به بن بست خورده و فردی که منتخب شده یا انتخاب آنان نبوده و یا اگر بوده بعد از اتمام انتخابات به تمام وعده های خود پشت کرده و گره از کار مردم باز نکرده در حالی که نمایندگان با رای اعتماد همین مردمی بر کرسی مجلس تکیه زده اند.

واقعا منصفانه نیست از اعتماد و احساسات پاک هم وطنان سواستفاده کنند تا به پست، مقام و منصب برسند و با تکیه برکرسی مجلس به تمام وعده های خود پشت کنند در حالی که قبل از انتخابات به دورترین نقاط روستای محروم هم سر می زدند و با وعده های غیر عملی آنان را برای آبادی روستایشان دلخوش می کردند و رای اعتماد آنان را به نام خود می زدند.

از هم وطنان عزیزم می خواهم که این بار با تحقیقات بیشتر، با مطالعه، با شرکت در سخنرانی اکثریت این نامزدهای انتخاباتی تصمیم درست بگیرند تا فرد دلسوز، اصلح، جوان، شاخص و نخبه منتخب شده و به مجلس ورود پیدا کند.

به فرموده : مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه (عظما) جوانان مشکل گشا هستند، نه مشکل ساز
پس باید با جدیت وارد میدان شد تا انتخابات سرنوشت ساز را یک بار دیگر با عزم و اراده تغییر داد و برگ زرینی در پرونده انقلاب ثبت کرد.

فردوس نبی پور

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه