آخرین اخبار

23. بهمن 1398 - 16:36   |   کد مطلب: 30666
در بزرگترین رویداد گردشگری ایران
سایت گردشگری همدان رونمایی می‌شود
«سیزدهمین نمایشگاه بین‌‌المللی گردشگری و سی‌وسومین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی تهران از 23 لغایت 26 بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.»

به گزارش بهارانه،  به نقل از همدان پیام، مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی همدان با عنوان این مطلب  گفت: این نمایشگاه که بزرگترین رویداد گردشگری سالانه کشور است،  هرسال با مشارکت شرکت‌ها و مؤسسات بزرگ گردشگری داخلی و خارجی، ادارات و نهادهای فعال در حوزه گردشگری و ادارات کل استان‌ها برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان سعی در عرضه و معرفی ظرفیت‌های گردشگری خود، تعامل و همکاری متقابل، برقراری ارتباط و برنامه‌ریزی برای یک سال کاری دارند و تفاوت نمایشگاه سیزدهم با ادوار پیشین نمایشگاه، همزمانی و برگزاری مشترک نمایشگاه‌های گردشگری و صنایع‌دستی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی است و فرصتی فراهم شده تا محصولات گردشگری و تولیدات صنایع‌دستی همزمان به مشتریان واقعی از جمله تورگردانان و شرکت‌های خدمات مسافرتی معرفی و عرضه شوند.

وی گفت: استان همدان در ادامه فعالیت‌های هدفمند سال‌های گذشته در زمینه تبلیغات و بازاریابی گردشگری و به‌منظور استفاده از این فرصت برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گردشگری و صنایع دستی استان با هماهنگی و همکاری فعالان بخش خصوصی گردشگری و صنایع‌دستی، با در اختیار گرفتن 2 غرفه جمعا به مساحت 240 متر مربع تحت عنوان غرفه استان همدان شرکت می‌کنند.
مالمیر ادامه داد: غرفه استان همدان در سالن خلیج‌فارس به‌عنوان پرتردد و پرمخاطب‌ترین سالن نمایشگاه مستقر است و سعی شده است با طراحی و تنظیم غرفه‌ای فاخر و حضوری قدرتمند نام و آوازه استان سربلند همدان را در پایتخت و بزرگترین بازار هدف گردشگری داخلی طنین‌انداز کند و بدین منظور سعی شده است زیرساخت‌های گردشگری استان از جمله هتل‌ها و مراکز اقامتی، مجموعه‌های گردشگری علیصدر، تله‌کابین گنجنامه، شهربازی رنگین‌کمان، برندهای شهرهای جهانی صنایع‌دستی لالجین و ملایر، دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و تعدادی از برترین تولیدکنندگان صنایع‌دستی متنوع را به نمایش بگذارند و بستری برای تعامل و تفاهم و جذب بازار بزرگ گردشگری تهران را فراهم نموده و محصولات گردشگری خود را در قالب‌های مختلف از جمله پخش تصاویر جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری از LED‌های نصب شده در غرفه‌ها، اقلام تبلیغاتی چاپی و... معرفی کند.
علی مالمیر گفت: سایت گردشگری استان به‌عنوان برترین سایت حرفه‌ای گردشگری به انتخاب دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت و برای نخستین بار در کشور اپلیکیشن چشم سوم با تکنولوژی VR،AR  و تصاویر پاناراما را رونمایی خواهند کرد.
 رونمایی سایت گردشگری همدان
معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان گفت: در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران از سایت گردشگری استان همدان رونمایی خواهد شد.
علی خاکسار افزود: تفاوت اساسی این نمایشگاه با دوره‌های گذشته، برپایی همزمان نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی تهران است.
وی با اشاره به اینکه استان‌ها تمامی ظرفیت‌های گردشگری و صنایع‌دستی خود را در این نمایشگاه شرکت می‌دهند، اظهار کرد: میراث‌فرهنگی همدان نیز در جلسات متعددی که با مجموعه و فعالان گردشگری داشت، برای حضور قدرتمند گردشکری استان همدان در نمایشگاه هماهنگی‌های لازم انجام شد.
خاکسار با بیان اینکه غرفه استان همدان با ۲۴۰ متر فضا و با طراحی و چیدمان مطلوب در نمایشگاه حضور دارد، خاطرنشان کرد: این غرفه در سالن خلیج‌فارس که در واقع پرترددترین سالن نمایشگاه است، در کنار بهترین برندهای گردشگری کشور قرار دارد.
وی در پایان تأکید کرد: خوشبختانه با مشارکت مطلوب تأسیسات گردشگری، شرکت سیاحتی علیصدر، جامعه هتلداران، شرکت سیاحتی گنجنامه، مجموعه شهربازی ارم، شهرداری شهرهای جهانی ملایر، تویسرکان و لالجین غرفه استان همدان شکل می‌گیرد و فرصت خوبی برای معرفی گردشگری همدان به گردشگری کشور خواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه