آخرین اخبار

24. بهمن 1398 - 21:14   |   کد مطلب: 30683
آیین گرامیداشت اربعین سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی روز پنجشنبه در خانه جودو شهر بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار؛ در این مراسم که با حضور سردار مهدی فرجی جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین ایشان، قنبری فرماندار بهار، سرهنگ پناهی فرمانده یگان ویژه استان، پدر شهید مدافع حرم میلاد مصطفوی و با گسترده آحاد مردم، خانواده های شهدا، ورزشکاران، رزمندگان، ایثارگران و جودو کاران شهر بهار برگزار شد، جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ترس دشمنان به ویژه آمریکای جهانخوار از ایدئولوژی و باور سردار سلیمانی است.
سردار فرجی با اشاره به حضور میلیونی مردم ایران در مراسم تجلیل و تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: تشییع سردار سلیمانی بی‌نظیر بود و اثر خود را به خوبی گذاشت و امروز یمن، عراق، لبنان و جبهه مقاومت میراث گرانبهای سردار سلیمانی است که آمریکا هنوز متوجه آن نیست.
وی با بیان اینکه سراسر زندگی شهید قاسم سلیمانی برای کشور و اسلام برکت بود، اظهار داشت: شهادت این مرد خدایی برای جهان اسلام و جبهه مقاومت نیز پربرکت بود.
وی اضافه کرد: شهادت سردار سیلمانی باعث انسجام جهان اسلام و تقویت جبهه مقاومت در منطقه و در کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، یمن، سوریه، بحرین، فلسطین و لبنان شد.
وی با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس، اظهار داشت: لازمه قوی شدن وجود مسئولان قوی و نترس است و برای قوی شدن و داشتن مسئولان و مدیران قوی باید در انتخابات دوم اسفند ماه به فردی پاک دست، شجاع، با جرات و نترس رای داد تا در برابر دشمنان نلرزد.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان همچنین خواستار حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات شد و بیان کرد: این حضور مردم در خون حاج قاسم اثر مستقیم دارد و هر رای که مردم به صندوق می‌اندازند از خون سردار سلیمانی دفاع می‌کنند.
وی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم امنیتی که با خون هر شهید به دست آورده‌ایم، دشمن به آن ضربه بزند و در صفوف پیوسته و منسجم ما وارد شود.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه امروز تک تک این ورزشکاران یک حاج قاسم هستند افزود: ورزش بهار بر خود می بالد که شهیدی چون میلاد مصطفوی دارد و شهدای والامقام همچون مصطفوی کارهای بزرگی انجام دادند که ارزشمند است.
در ادامه این مراسم فرماندار بهار گفت: سردمداران آمریکا با به شهادت رساندن سردار سیلمانی مرتکب خطای بزرگی شدند به طوری که شهادت این مرد خدایی باعث شد چشم‌های غبار بسته باز شود.
وی گفت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی ایران بدانند که فرهنگ جهاد و شهادت و مقاومت همیشگی بوده پایدار و ماندگار خواهد ماند و تا ابد ادامه خواهد داشت.
احسان قنبری با بیان اینکه شهادت حاج قاسم خون تازه‌ای در رگ‌ها جاری کرد گفت: امنیتی که در کشور حاکم است، باید قدرش را بدانیم و ما امروز همه قدردان امثال شهید سلیمانی ها هستیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این مراسم گفت: حاج قاسم سلیمانی نه تنها یک قهرمان ملی و محبوب جهان اسلام و ملت ایران،بلکه الگوی اکثر ورزشکاران و قهرمانان ملی ما بود.
وی افزود: شهید سلیمانی نمونه ای ارزشمند و بزرگ برای جوانان و ورزشکاران و قهرمانان از یاران رهبر و انقلاب بود که بر سر دفاع از ارزشهای امام و نظام مقدس اسلامی جان خود را تقدیم انقلاب و مردم و رهبر عزیزمان کرد.
محسن جهانشیر تصریح کرد: دشمن مطمئن باشد از امروز همه ورزشکاران در عرصه های بین المللی یک قاسم سلیمانی خواهند بود و با حضور پرقدرت و درخشان خود، آرمان این شهید بزرگوار که همانا زنده نگه داشتن نام ایران اسلامی و ارزش های مقدس اسلام و نظام بود را زنده نگه خواهند داشت.

در این مراسم که با اجرا ی فتح الله فریدی وثوق از قهرمان ارزنده جودو بهار برگزار شد جودو کاران شهر بهار به مربیگری علیرضا کریمی ناصر به اجرای فنون و تکنیک پرداختند.
همچنین نوجوانان گروه رایت المهدی بهار نیز به اجرای تواشیح در خصوص امام زمان(عج) و سردار سلیمانی پرداختند
در پایان این مراسم ورزشی و معنوی از تلاش ها ده نفر از مربیان و فعالین جودو در شهر بهار تجلیل بعمل آمد

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه