آخرین اخبار

28. بهمن 1398 - 12:16   |   کد مطلب: 30723
معاون فرهنگی بسیج دانشجویی استان همدان
پیش بینی اعزام ۲ هزاز و ۸۰۰ دانشجوی همدانی به راهیان نور
تمهیدی با بیان اینکه مهلت ثبت نام در اردو راهیان نور از اول اسفند لغایت ۱۵ اسفند ماه است، گفت: پیش بینی می‌شود امسال ۲ هزار و ۸۰۰ نفر از دانشجویان استان همدان از ۱۵ الی ۲۶ اسفند ماه به اردو راهیان نور اعزام شوند.

به گزارش بهارانه، «صادق تمهیدی»، در گفت‌و‌گو با خبرنگار شبستان در همدان گفت: موضوع توجه به رشادت‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان در جایگاه ملی از ارزش و اهمیت والایی برخودار است.

معاون فرهنگی بسیج دانشجویی استان همدان با بیان اینکه کاروان راهیان نور یک بستر و فرصت ارزشمند برای انتقال فرهنگ ناب ایثار و شهادت به جوانان است افزود: انتقال مفاهیم و ارزش‌های دوران دفاع مقدس یکی از اولویت‌ها و محورهای اصلی اردوهای راهیان نور است.

تمهیدی اضافه کرد: بسیج دانشجویی استان امسال نیز همچون سنوات گذشته اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی کشور در قالب اردو‌های راهیان نور را در دستور کار خود دارد.

 وی با اشاره به اینکه ثبت نام در اردو راهیان نور از اول اسفند لغایت 15 اسفند ماه است ابراز کرد: دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سایتrahnoor.ir  و یا مراکز بسیج دانشگاه‌های استان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

معاون فرهنگی بسیج دانشجویی استان عنوان کرد: دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها استان امسال از 15 الی 26 اسفند ماه ار مناطق عملیاتی جنوب کشور همچون شلمچه، اروند کنار، کربلای 4 و 5، طلایه، فکه، پاسگاه زید، هویزه و ... بازدید خواهند داشت.

وی با بیان اینکه هزینه ثبت نام از 15 الی 40 هزار در هر دانشگاه متفاوت است  عنوان کرد: این اردو 4 روزه بوده که برنامه‌‌های فرهنگی متنوعی در کنار بازید از مناطق جنگی برای دانشجویان تدارک دیده شده است.

تمهیدی با اشاره به اینکه سال گذشته 2 هزار و 600 دانشجو از سراسر استان به این اردو‌ها اعزام شدند گفت: پیش بینی می‌شود امسال 2 هزار و 800 نفر از دانشجویان استان به اردو راهیان نور اعزام شوند.

پایان پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر