آخرین اخبار

28. بهمن 1398 - 19:09   |   کد مطلب: 30731
به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه فرهنگی قرآنی «فجر ۴۱» برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری شبستان: به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه قرآنی - فرهنگی «فجر ۴۱» برگزار می‌شود.

برای این مسابقه چهل و یک سوال با محور مفاهیم قرآنی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طراحی شده است که علاقه مندان تا۱۲ اسفندماه فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

هدف از برگزاری این مسابقه، آشنایی جامعه هدف و عموم مردم با مفاهیم قرآنی است زیرا مراجعه به آیات قرآن و یافتن پاسخ سوالات، تلنگری است برای ارتباط عمیق‌تر مردم با کلام وحی و بهره مندی هر چه بیشتر از برکات تلاوت قرآن.

در راستای پاسداشت روز بیست و دوم بهمن و بیست و دوم اسفند ماه (روز بزرگداشت شهید) این مسابقه قرآنی ۲۲ برنده خواهد داشت که اسامی برگزیدگان در روز بیست و دوم اسفند اعلام و مکان، زمان و روش تجلیل و اهدای جوایز به این عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

محور‌های این سوالات تنها مختص قرآن نبوده و به مفاهیم فرهنگی همچون ایثار و شهادت با رویکرد قرآنی همچون «انفاق» و «ایثار در قرآن» تاکید شده است.

شرکت در این مسابقه فرهنگی و قرآنی برای عموم مردم آزاد است و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام و پاسخ به پرسش ها به آدرس http://navideshahed.com/fa/forms/۱۲۴ مراجعه کنند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه