آخرین اخبار

29. بهمن 1398 - 10:42   |   کد مطلب: 30734
دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه بوعلی سینا همدان
آغاز ثبت نام بخش شفاهی جشنواره سراسری قرآن و عترت در دانشگاه بوعلی
مختاری گفت: بخش شفاهی سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان بخش کتبی در ۹ رشته برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، «حسین مختاری»، دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه بوعلی سینا همدان در گفت‌و‌گو با خبرنگار شبستان در همدان گفت: بخش شفاهی سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان بخش کتبی در 9 رشته برگزار می‌شود.

دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه بوعلی سینا همدان افزود: قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ 5 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء و حفظ کل، اذان، تواشیح و دعا و مناجات خوانی، رشته‌های این دور از جشنواره قرآن و عترت دانشجویان است.

وی با بیان اینکه هر دانشجو می‌توانند در یک رشته ثبت نام کند اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند تا 4 اسفند با مراجعه به سایت etratbasu.ir نسبت به ثبت نام خود و دریافت آئین نامه جشنواره اقدام کنند.

مختاری ادامه داد: این مسابقات در بخش برادران، ۶ اسفند و خواهران 7 اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود که مکان و ساعت دقیق برگزاری مسابقات به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

مختاری با اشاره به اینکه بخش شفاهی مسابقات با همکاری دانشجویان دانشگاه‌های همدان و حوزه‌های علمیه خواهران و برادران برگزار خواهد شد گفت: بخش شفاهی این دور از مسابقان با حضور دانشجویان و طلاب در دانشگاه بوعلی سینا برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشجویانی که در جشنواره‌های ملی دانشجویان در سال‌های گذشته، حائز رتبه اول تا سوم شده‌اند، حق شرکت در همان رشته در جشنواره را نخواهند داشت گفت: آیدی @mokhtarii_h در تلگرام پاسخگوی سوالات شما در خصوص این مسابقات است.

مختاری اشاره‌ای به اردو‌های جهادی داشت و گفت: اولین اردو‌های جهادی دانشگاه بوعلی از نوروز 97 آغاز شد که تا به امروز 5 دوره از این اردو‌ها در راستای ارائه خدمات عمرانی و ساخت و ساز در مناطق محروم برگزار شده است.

دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه بوعلی ادامه داد: به دنبال هماهنگی‌های لازم جهت اعزام ششمین اردو جهادی به مناطق محروم استان در نوروز 99 هستیم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه