آخرین اخبار

29. بهمن 1398 - 16:39   |   کد مطلب: 30741
کرمی گفت: از ابتدای سال جاری هشت میلیارد و ۲۴۲ میلیون تومان تسهیلات در زمینه تسهیلات مسکن به ۱۱۰۷ نفر از مددجویان پرداخت‌شده است.

به گزارش بهارانه، «مسعود کرمی» در گفت و گو با خبرنگار شبستان در همدان گفت: قرض‌الحسنه و صدقه  از سنت‌های اسلامی هستند که در آموزه‌های دینی فراوان به آن‌ها توصیه‌شده است که یکی از کارهای خداپسندانه‌ای که می‌توان با آن، گره‌ای از کار گشود و دلی را شاد کرد قرض‌الحسنه است.

 

مدیر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت همدان افزود: امسال هشت میلیارد و 242 میلیون تومان تسهیلات حوزه مسکن، ودیعه مسکن برای مددجویان و آسیب دیدگان از سیل و تسهیلات خیران امداد به 1107 نفر پرداخت‌شده است.

 

وی در ادامه بابیان اینکه 771 مورد وام در حوزه مسکن به مددجویان ارائه‌شده است، گفت: تسهیلات پرداخت‌شده در این زمینه پنج میلیارد و 483 میلیون تومان بوده است.

 

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: امسال به 284 نفر از مددجویان نیز دو میلیارد و 368 میلیون تومان تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت‌شده است.

 

وی اظهار داشت:  42 مورد ودیعه مسکن سیل‌زدگان حمایتی و 10 مورد تسهیلات خیران امداد جمعا به مبلغ 391 میلیون تومان که پرداخت‌شده است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه