آخرین اخبار

30. بهمن 1398 - 12:11   |   کد مطلب: 30745
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین‌کننده امنیت و اقتدار نظام اسلامی است و باید مردم برای رأی خود ارزش قائل شوند.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی همدان، حجت‌الاسلام محمد جمشیدی اظهار داشت: یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای ملت ایران پس از انقلاب اسلامی، رسیدن به‌حق انتخاب و رأی دادن است و کمتر کشوری را می‌توان یافت که مردم آن به‌طور آزادانه و به دور از فشارهای سیاسی، بتوانند به نامزدهای انتخاباتی رأی بدهند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران در همه صحنه‌ها به‌ویژه انتخابات و نیز درصحنه‌های سیاسی برای از بین بردن توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان، حضوری فعال و جدی داشته‌اند و همواره جلوتر از مسئولان حرکت کرده‌اند و باید مسئولان کشور، قدر این ملت را بدانند.

وی در ادامه افزود: اگر مردم فهیم و بصیر ما درصحنه‌ها حضور نداشته باشند، این نظام و این کشور عملاً وجود نخواهد داشت و به یُمن این حضور همیشگی، باید مدیرانی در رأس امور کشور قرار گیرند که قدردان این مردم بوده و توانایی لازم برای خدمت گذاری به آن‌ها را داشته باشند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار عنوان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری افرادی که توانمندی خدمت ندارند، نباید مسئولیت بپذیرند.

وی تأکید کرد: آرای مردم نقش به سزایی در سرنوشت مملکت دارد و هر یک از آرا که در صندوق ریخته می‌شود، تضمین‌کننده امنیت و سربلندی کشور است، لذا باید با تحقیق کامل، افراد دلسوز و پاک دست را انتخاب کنیم و بدانیم که همه ما در تصمیمات مدیرانی که با آرا ما انتخاب می‌شوند سهیم هستیم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه