آخرین اخبار

1. اسفند 1398 - 0:01   |   کد مطلب: 30755
سید هادی حسینی‌بیدار به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان همدان معرفی شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از  خبرگزاری فارس از همدان، با ادغام دو شرکت آبفای شهری و روستایی عصر امروز سید هادی حسینی‌بیدار به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان معرفی شد.

در آئینی که با حضور معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد، مهندس سید هادی حسینی‌بیدار به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان معرفی شد. 

معاون عمرانی استاندار همدان در این مراسم با بیان اینکه آبفا و آبفار به دور از حاشیه کار کردند اظهار کرد: هاشمی مدیرعامل سابق آب و فاضلاب یکی از بهترین مدیران استان همدان است و ارزیابی‌ها هم این موضوع را نشان می‌دهد.

محمودرضا عراقی با اشاره به اینکه آقای هاشمی بسیار مردمی است افزود: وی در بین کارمندان شرکت آب و فاضلاب روستایی بسیار محبوب مورد اعتماد است.

عراقی با بیان اینکه اگر مهندس هاشمی بازنشسته نبودند و می‌خواستند کار کنند، بسیار مثمر ثمر بود افزود: مهندس حسینی بیدار نیز از نیرو‌های بسیار خوب هستند و در ارزیابی‌ها ایشان هم بسیار عملکرد خوبی داشتند.

وی افزود: آب و فاضلاب شهری و روستایی در همدان با هم متحد هستند و به دور از حاشیه کار می‌کنند.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان همدان نیز گفت: 95 درصد حاشیه شهر از جمع‌آوری فاضلاب برخوردار شدند.

سید هادی حسینی‌بیدار با اشاره به اینکه همدان در طول سال‌های اخیر بارها با تنش آبی مواجه شد گفت: به لطف خدا با اقدامات همه جانبه و البته مشارکت محور توانستیم از بحران عبور کنیم.

وی با بیان اینکه اقدامات به ثمر نمی‌رسد مگر با وحدت و همدلی؛ عنوان کرد: امیدواریم با روند جدید و ایجاد تیم عملیاتی بزرگتر بتوانیم خدمات بهتری را به مشترکین شهری و روستایی ارائه دهیم.

وی با اشاره به مجموعه اقدامات انجام شده طی سال‌های اخیر بیان کرد: خوشبختانه با فعالیت‌های ثمربخش همکاران، توانستیم کیفیت آب خروجی تصفیه‌خانه فاضلاب همدان را در حد آب شرب برسانیم  به طوری که در حال حاضر BOD آب زیر ۵ و آمونیاک آن ۰.۲ درصد است.

حسینی‌بیدار ادامه داد: در حوزه ایجاد زیرساخت‌های جمع‌آوری فاضلاب توانستیم ۲۷۹ کیلومتر لوله‌گذاری با صرف ۱۱۱ میلیارد تومان تومان را عملیاتی کنیم.

وی در ادامه با اذعان به اینکه در حال حاضر اکثر شهرهای ما دارای زیرساخت‌های جمع‌آوری فاضلاب است خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی جمعیت زیر پوشش فاضلاب در شهرهای استان ۷۵ درصد است که در این حوزه با رشد ۲۵ درصدی مواجه بودیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان افزود: همچنین در راستای ایجاد عدالت در توزیع خدمات، ۹۵ درصد حاشیه شهر از جمع‌آوری فاضلاب برخوردار شد در حالی که متوسط خدمت‌رسانی کشور در این حوزه ۵۰ درصد است.

وی در ادامه با اشاره به خدمات ارائه شده در شهرستان‌ها بیان کرد: خوشبختانه پروژه تصفیه‌خانه  شهرستان اسدآباد در حال اتمام است و اعتبارات خوبی در این رابطه جذب شده؛ ضمن اینکه بر اساس مذاکرات انجام شما در این جلسه؛ قول مساعد در راستای تخصیص اعتبارات برای شهرستان‌های فامنین، کبودراهنگ و بهار نیز داده شد.

حسینی‌بیدار با بیان اینکه خدمت رسانی در بخش آب نیز ویژه بوده است اظهار کرد: تامین آب در همدان از سدی ۳۴ میلیون متر مکعبی و چاه‌هایی است که بعضا دچار مشکل شده‌اند اما با شرایط موجود نیز نگذاشتیم مردم همدان دچار قطعی آب شوند.

وی با بیان اینکه همکاران ما در آب و فاضلاب شهری موفق عمل کردند و من دست همه آنها را می‌بوسم عنوان کرد: اولین شهری بودیم که در کشور سیستم مدیریت فشار آنلاین را راه‌اندازی کردیم توانستیم تولید آب همدان را نسبت به سال ۸۶، ۳۰۰ لیتر در ثانیه کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: همچنین از دیگر اقدامات انجام شده جداسازی آب شرب از آب مورد استفاده به منظور آبیاری فضای سبز بود که در حال حاضر فضای سبز با آب غیر شرب آبیای می‌شود.

وی بیان کرد: اعتقاد من بر یکپارچه‌سازی است اگرچه پیش از این نیز یکپارچه بودیم اما امیدواریم با ادغام دو مجموعه بزرگ، تیمی بزرگتر و با خرد جمعی، خدمات بهتری را به مردم همدان ارائه دهیم چرا که این مردم لیاقت خدمت رسانی را دارند.

مدیرعامل سابق آب و فاضلاب روستایی استان همدان هم ضمن قدردانی از حاضرین گفت: از همه همکاران در آب و فاضلاب شهری و از همکاران آب و فاضلاب روستایی بابت حضور در این مراسم تشکر می‌کنم.

سید مصطفی هاشمی در ادامه از استاندار همدان قدردانی کرد و ضمن تشکر از پشتیبانی و حمایت سید سعید شاهرخی اظهار کرد: استاندار همدان همیشه پشتیبانی ویژه‌ای از ما داشته و همین امر موجب شد آبفار خود را در ترازی بالا قرار دهد و در این زمان خود را با تاسیسات آب شهری وفق دادیم.

وی انتخاب مهندس حسینی‌بیدار به عنوان مدیرعامل آب و فاضلاب استان همدان را تبریک گفت و ادامه داد: انتخاب آقای حسینی‌بیدار در این سمت را به فال نیک می‌گیریم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

مدیرعامل سابق آب و فاضلاب روستایی همدان با بیان اینکه بنده این عرصه را ترک نخواهم کرد و در جبهه پشتیبانی به خدمت خود ادامه می‌دهم بیان کرد: هر زمان وسع من برسد در خدمت مردم خواهم بود.

در پایان این مراسم از خدمات مهندس هاشمی؛ مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی تقدیر و مهندس سید هادی حسینی‌بیدار به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان معرفی شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه