آخرین اخبار

3. اسفند 1398 - 11:51   |   کد مطلب: 30782
همدان/ کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی با حضور 45 زوج جوان طلبه در مدرسه علمیه الزهرا (س) شهر همدان برگزار شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، این کارگاه آموزشی به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در مدرسه علمیه الزهراء (س) شهر همدان برگزار شد.
در افتتاحیه این کارگاه دو روزه، حجت ‌الاسلام‌ و المسلمین بسطامی مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های این مرکز پرداخت و گفت: دانش‌افزایی زوج‌های طلبه در عرصه‌هایی مانند مهارت‌های عمومی و تخصصی زندگی و همچنین تأکید بر نقش الگویی طلاب و خانواده‌های آنان در جامعه، از جمله اهداف برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیوندهای آسمانی است.
در ادامه این مراسم، حجت الاسلام حیدری، معاون فرهنگی و امور معیشت مرکز خدمات استان از تشکیل قرارگاه حضرت خدیجه (س) در راستای حمایت از مشاغل خانگی خانواده طلاب خبر داد و تأکید کرد: امیدواریم همسران طلاب در این قرارگاه عضو شده و با پشتیبانی و حمایت از همسران خود، در ادای رسالت حوزوی آنان نقش مؤثری داشته باشند.
وی اضافه کرد: بدیهی است هرچه استقبال خانواده طلاب و روحانیون از این برنامه‌های فرهنگی بیشتر باشد، همکاران معاونت فرهنگی مرکز خدمات هم با دلگرمی بیشتری به فعالیت و خدمتگزاری خود ادامه می‌دهند.
گفتنی است، آموزش مهارت‌های زندگی و ارتباط با همسر با تدریس حجت الاسلام و المسلمین حسینی یمین از استادان حوزه و دانشگاه، دکتر اصدق از استادان مرکز بهداشت و همچنین خانم یوسفی پور از اعضای شورای حل اختلاف استان در کنار برپایی کارگاه اقتصاد خانواده و اهدای بسته‌های فرهنگی به زوج‌های جوان حاضر، از دیگر برنامه‌های این کارگاه آموزشی دو روزه بود.
 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه