آخرین اخبار

4. اسفند 1398 - 17:24   |   کد مطلب: 30799
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با تاکید بر حذف واسطه‌ها از بازار عید نوروز گفت: این کار موجب تعدیل قیمت اقلام مورد نیاز مردم می‌شود.

به گزارش بهارانه، ظاهر پورمجاهد روز یکشنبه در کمیسیون تنظیم بازار استان اظهار داشت: برای رونق بخشیدن به بازار عید نوروز و دسترسی و سهولت مردم به اقلام موردنیازشان باید واسطه ها و دلال ها از این میان حذف شوند.

وی با بیان اینکه فرمانداری ها باید در این باره جدی تر  وارد شوند، افزود: گروه های بازرسی و نظارت نیز مسوولیت سنگینی دارند و باید به دقت بازار را رصد کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: تعزیرات با قدرت به تخلف ها رسیدگی می کند تا حق مردم و مصرف کنندگان از دست نرود.

پورمجاهد با اشاره به اینکه مصوبه های کمیسیون تنظیم بازار در راستای اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی است، خاطرنشان کرد: بنابر تاکید استاندار همدان هرگونه تصمیمی در این کمیسیون باید مطابق با قانون باشد.

وی به ساماندهی میدان دام همدان تاکید کرد و  از سازمان جهادکشاورزی خواست بر فعالیت این مرکز نظارت بیشتری داشته و به آن نظم بدهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان یادآوری کرد: عزم و اراده جدی برای رفع مشکلات مردم در بین مسوولان استان وجود دارد تا رفاه و آسایش مردم فراهم شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه