آخرین اخبار

10. اسفند 1398 - 18:17   |   کد مطلب: 30862
در پی شیوع کروناویروس قیمت میوه و تره بار در همدان بر قطاری با شیب تند به سمت بالا سوار شده و در این روزها قیمت ها سر به فلک زده است.

به گزارش بهارانه،  طبق بررسی های صورت گرفته در بازار میوه و تره بار همدان، قیمت ها به گونه ای رشد داشته که سبد ویتامین مردم خالی شده و در حال حاضر عدم توانایی بسیاری از افراد در خرید میوه و سبزیجات، زمینه خرید در بازار را برای قشر خاصی هموار کرده است.

براساس گزارش های میدانی برخی میوه ها که چندی پیش عرضه آنها در بازار به مقدار زیاد و با قیمت مناسب انجام می شد، امروز در بازار به صورت نایاب و با قیمت های بسیار بالا مشاهده می شد به گونه ای که هر کیلو لیموشیرین درجه ۱ به قیمت ۱۴ هزار تومان و لیموشیرین درجه ۲ به قیمت ۹ هزار تومان فروخته می شد.

در میان سایر اقلام میوه نیز هر کیلو سیب به قیمت ۶۰۰۰ تومان و پرتقال به قیمت هر کیلو ۵۰۰۰ تومان در بازار عرضه می شود. همچنین هر کیلو پیاز از ۸۰۰۰ تا ۱۰ هزار تومان و سیب زمینی به قیمت ۵۰۰۰ تومان در بازار فروخته می شود.

قیمت عجیب لیمو ترش نیز قابل تأمل بوده و هر کیلو به مبلغ ۳۰ هزار تومان آن هم به صورت محدود توزیع شده و قیمت خیار و گوجه فرنگی به قیمت هر کیلو بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان فروخته می شود.

بازار محصولاتی مانند سیر و زنجبیل نیز به علت تقاضای بالای مردم بسیار داغ بوده و قیمت هر کیلو زنجبیل به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان داغ خرید این محصول را بر دل مردم گذاشته است ضمن اینکه هر کیلو سیر تر ۴۰ هزار تومان و سیر خشک ۳۰ هزار تومان در بازار به فروش می رسد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه