آخرین اخبار

11. اسفند 1398 - 17:11   |   کد مطلب: 30870
سرپرست ورزش و جوانان بهار از برخورد با مدیران باشگاه‌های متخلف در صورت سرپیچی از دستور تعطیلی باشگاه به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس خبر داد.

به گزارش بهارانه،  علیرضا صفی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه بر اساس قانون برخورد با باشگاه‌های متخلف در دستور کار خواهد بود، گفت: ورزشکاران و مربیان می‌توانند شکایت خود را به حوزه بازرسی و یا امور باشگاه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و شهرستان بهار ارائه دهند.

سرپرست ورزش و جوانان بهار گفت: تعطیلی باشگاه‌ها همچون سایر مکان‌های ورزشی بر اساس دستور وزارت ورزش و ستاد نظارت بر سلامت کشور است و همه باید تابع قانون باشند.

وی افزود: تعطیلی باشگاه‌ها همچون سایر مکان‌های ورزشی بر اساس دستور وزارت ورزش و ستاد نظارت بر سلامت کشور است و همه باید تابع قانون باشند.

علیرضا صفی زاده افزود: هیچ باشگاهی حق اجبار در حضور مربیان و اخذ شهریه از ورزشکاران را ندارد ضمن اینکه بر اساس اطلاعیه صادره طبق زمان درج شده باید تعطیل باشند.

وی اضافه کرد: همه در برابر قانون مسئول هستیم و این تصمیم در راستای حفظ سلامت ورزشکاران و پیشگیری از شیوع ویروسکرونا اتخاذ شده است.

صفی زاده با تاکید بر اینکه بر اساس قانون برخورد با باشگاه‌های متخلف در دستور کار خواهد بود، گفت: ورزشکاران و مربیان می‌توانند شکایت خود را به حوزه بازرسی و یا امور باشگاه‌های اداره ورزش و جوانان استان همدان و شهرستان بهار ارائه دهند.

وی افزود: همه روزه در ساعات اداری آماده دریافت شکایات و انتقادها پیرامون وضعیت اعلام شده و تخلف‌های احتمالی در این زمینه هستیم.

سرپرست ورزش و جوانان بهار خاطرنشان کرد: قانون برای همه یکسان است و دلیلی نمی‌شود برخی باشگاه‌ها فعالیت مغایر با اطلاعیه صادره داشته باشند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه