آخرین اخبار

25. اسفند 1398 - 15:55   |   کد مطلب: 31024
رییس شورای شهر بهار با تاکید بر امکان شیوع بیماری کرونا در دیدو بازدید ایام عید از مردم خواست تا امسال در خانه بمانند و از مراسم دیدو بازدید پرهیز کنند.

به گزارش بهارانه، مراسم دید و بازدید عید نوروز که همه ساله طبق یک سنت دیرین برگزار می شود یکی از عوامل اصلی انتشار ویروس کرونا در خانواده ها و جامعه می باشد.  رئیس شورای شهر بهار، حسین فیض الهی با تاکید بر این موضوع گفت: مبارزه با گسترش ویروس کرونا عزم ملی را میطلبد و هر یک از ما به نحوی باید با رعایت اصول بهداشتی در این جبهه مبارزه کنیم.

 رئیس شورای شهر بهار گفت: با عنایت به فرا رسیدن عید نوروز و سنت دید و بازدید در فرهنگ ما ایرانیان از همشهریان خواهش می کنیم به توصیه های بهداشتی کارشناسان عمل کنند و امسال به خاطر حفظ سلامتی خود و دیگران  از رفت و آمد و دید و بازدید خوداری کنند؛ زیرا که راه گسترش این ویروس تنها از طریق تماس با افراد آلوده می باشد .

 فیض الهی گفت: احیانا برخی از اقوام ساکن شهرهای دیگر می باشند که حتما باید مواظبت شود و از مسافرت خودداری کنیم و تنها راه مبارزه ماندن در خانه، دوری از تجمع های خانوادگی و رعایت بهداشت فردی در کنار خانواده می باشد.

وی در پایان با آرزوی سالی خوب و خوش برای شهروندان سلامتی  همه شهروندان را آرزوی قلبی خود دانست.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه