آخرین اخبار

28. اسفند 1398 - 10:21   |   کد مطلب: 31056
شهردار بهار، محمدرضا یاری یکی از افراد مشکوک به کرونا در بهار بود که طی یک هفته گذشته در بیمارستان سینا بستری شد و خبردار شدیم که سلامتی خود را بازیافته و به آغوش خانواده بازگشته است.

به گزارش بهارانه،  محمدرضا یاری شهردار شهر بهار ۸ روز پیش با علائمی بسیار نزدیک به بیماری کرونا در بیمارستان سینا بستری شد و از موارد مشکوک به کرونا در بهار بود که روز گذشته پس از طی دوره ای خاص از بیمارستان مرخص شد.

گفتگویی با وی داشتیم و جویای احوال وی شدیم. یاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد که حالش مساعد شده و طبق نظر پزشک از بیمارستان مرخص شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تست کرونای وی مثبت بوده با خیر گفت: خود من هم در آخر نفهمیدم که تستم مثبت بوده یا خیر اما همه علائم این بیماری من جمله تنگی نفس، تب و لرز و سرفه را داشتم و هم اکنون حالم مساعد شده اما با این حال بازهم در خانه مراعات می کنم و همه اعضای خانواده جز همسرم به مکان‌دیگری رفته اند و من نیز در اتاق دربسته ای تنها هستم که منتقل کننده بیماری نباشم.

وی با اعلام اینکه هیچ یک از اعضای خانواده اش به این بیماری مبتلا نشده اند گفت: برای کنترل وضعیتم چند روز دیگر باید با پزشک ملاقات کنم و پس از آن‌مطمئن خواهم شد که به طور کامل سلامتی خود را بدست آورده ام.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه