آخرین اخبار

28. اسفند 1398 - 12:56   |   کد مطلب: 31059
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان خبر داد:
2 قطع عضو و 78 مصدوم، حاصل همراه با تاسفِ چهارشنبه سوری در همدان
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان از 2 قطع عضو و 78 مصدوم در چهارشنبه پایانی سال خبر داد.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری موج همدان، عباس اولیاسمیع، مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان با اشاره به حوادث چهارشنبه سوری در همدان،  گفت: روز گذشته در مجموع ۷۸ نفر مصدوم ناشی از حوادث چهارشنبه پایان سال در میانگین سنی ۱۵ تا ۲۵ سال داشتیم که از این تعداد ۶۲ نفر مرد و ۱۶ نفر زن بودند.

اولیا سمیع افزود: ۴۲ درصدی حوادث چهارشنبه سوری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در استان کاهش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: طی تماس با شماره تماس ۱۱۵، ۲۱ نفر از طریق اورژانس و مابقی از طریق خودروهای شخصی به بیمارستان‌ها منتقل شدند.

اولیاسمیع بیان کرد: ۶۲ نفر از مصدومان دچار آسیب‌های سطحی و جزئی بودند که از بیمارستان ترخیص شدند اما ۱۶ نفر مشکل جدی داشتند که بیشتر این آسیب‌ها از نواحی سر، دست و صورت‌ها بوده و متأسفانه شب گذشته دو نفر دچار قطع عضو شدند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال با توجه به هشدارهایی که پیش از آن اعلام شده بود، شاهد کاهش ۴۲ درصدی شمار مصدومان بودیم که در مقایسه با سال پیش که ۱۳۴ نفر مصدوم و یک نفر فوتی داشتیم، امسال کاهشی بوده است.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان در پایان اعلام کرد: مصدومان دیروز به تفکیک شهرستان، همدان ۶۶ نفر، ملایر پنج نفر، بهار دو نفر و کبودراهنگ پنج نفر را شامل می‌شدند.

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه