آخرین اخبار

5. فروردين 1399 - 16:31   |   کد مطلب: 31093
استاندار همدان با بیان اینکه مسدود کردن راه‌ها و قطع پروازها در اختیار استان‌ها نیست و ستاد ملی در این باره تصمیم می‌گیرد، گفت:قطار همدان ـ مشهد و بالعکس از امروز ۵ فروردین‌ماه تعطیل است. 

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان سید سعید شاهرخی بعداز ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نماز جمعه و نمازهای جماعات در سراسر استان تا 15 فروردین‌ماه برگزار نمی‌گردد، همچنین مجالس عروسی، عزاداری و تشییع جنازه برگزار نگردد.

وی با بیان اینکه تمامی واحدهای صنفی تا 15 فروردین تعطیل می‌باشند، افزود: واحدهایی که اقلام ضروری از جمله مواد غذایی، بهداشتی و درمانی را تامین می‌کنند و همچنین داروخانه‌ها، پمپ‌بنزین‌ها و تعمیرگاه‌ها فعال خواهند بود.

بیشتر بخوانید

ادارات و دستگاه‌های اجرایی همدان تا 15 فروردین‌ با حداقل ظرفیت ‌فعالیت می‌کنند‌

25 نفر در همدان بر اثر کرونا جان باختند

افزایش ترددها و تراکم جمعیت در همدان بحران ابتلا به کرونا را به‌دنبال دارد

شاهرخی با بیان اینکه قطار همدان- مشهد و بالعکس از امروز 5 فروردین‌ماه تعطیل است، بیان کرد: مسدود نمودن راه‌ها و قطع پروازها در اختیار استان‌ها نیست و ستاد ملی در این باره تصمیم می‌گیرد.

وی افزود: در شهر همدان بیمارستان شهید مطهری بعنوان بیمارستان قرنطینه افراد در نظر گرفته شده است و در سایر شهرستان‌ها نیز خارج از فضای بیمارستان اصلی، باید فضایی برای قرنطینه در نظر گرفته شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه