آخرین اخبار

7. فروردين 1399 - 19:05   |   کد مطلب: 31118
فلاحی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
نقش مردم در تحقق جهش تولید قابل انکار نیست
منتخب مردم همدان در مجلس دهم گفت: نقش مردم در تحقق جهش تولید قابل انکار نیست، آنها باید با خرید کالای داخلی، تولیدکنندگان را تشویق به تولید بیشتر و با کیفیت کنند.

به گزارش بهارانه،  احمد حسین فلاحی منتخب مردم همدان در مجلس یازدهم  در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به نامگذارى سال ٩٩ از سوى رهبر انقلاب مبنى بر «جهش توليد» اظهار کرد: برای تبیین شعار امسال باید توجه ویژه‌ای به رونق تولید داشته باشیم زیرا باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری حل مشکلات اقتصادی کشور راه حل بیرونی ندارد و درونی  است.

او ادامه داد: برای تحقق جهش تولید لازم است که تولیدات داخلی کشور سرعت بیشتری پیدا کند؛ همچنین اگر بخواهیم از تحریم ها و مشکلات عبور کنیم باید به سمت تحقق شعار سال برویم.

منتخب مردم همدان تصریح کرد: در بحث جهش تولید، مسئله جلوگیری از قاچاق کالا یکی از موضوعات مهمی است که تمام مسئولان و مردم باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند و رفع موانع تولید هم باید بیش از پیش پیگیری شود.

فلاحی یادآور شد: البته نقش مردم در تحقق جهش تولید قابل انکار نیست، آنها باید با خرید کالا داخلی، تولیدکنندگان را تشویق به تولید بیشتر و با کیفیت کنند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه