آخرین اخبار

8. فروردين 1399 - 11:49   |   کد مطلب: 31122
فرماندار همدان گفت:هیچ خودروی غیربومی اجازه ورود به همدان را ندارد.

به گزارش بهارانه،  حسین افشاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: از روز هشتم فروردین، هیچ خودروی غیربومی، حتی خودروهای پلاک شهرستان‌های دیگر استان تا ۲۰ فروردین، اجازه ورود به همدان را ندارد.

وی افزود: به غیر از خودروهای ساکنان شهر همدان، اجازه تردد به هیچ خودرو دیگری داده نخواهد شد.

فرماندار همدان گفت: افرادی که به هر دلیلی در این مدت به همدان سفر کردند باید هر چه سریع‌تر همدان را ترک کنند.

وی با بیان اینکه خودروهای متخلف ۵۰۰ هزار تومان جریمه و ماشین آن‌ها به پارکینگ منتقل خواهد شد بیان کرد: براساس طرح ابلاغی از سوی وزارت کشور در قالب قطع زنجیره شیوع کرونا تمام اصناف به غیر از واحد‌های صنفی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می‌کنند تا روز ۲۰ فروردین تعطیل هستند.

وی تاکید کرد: واحد‌های صنفی که از این دستورالعمل تخلف کنند به مدت یک ماه پلمب خواهند شد.

افشاری بیان کرد: تمام تفرجگاه‌ها و پارک‌های شهر همدان از روز جمعه تعطیل بوده و هیچ‌کس اجازه اتراق در این مراکز را ندارد.

وی ادامه داد: بر اساس طرح قطع زنجیره شیوع کرونا، مسیر گنج‌نامه از ساعت ۶ و‌ نیم صبح روز جمعه از میدان کوهنورد(عباس آباد) بسته خواهد بود و ساکنین این منطقه نیز برای تردد باید از شهرداری مجوز بگیرند.

فرماندار همدان گفت: تردد تمام خودروهای غیربومی در مسیر جاده حیدره، پارک  خودروها در مسیر بلوار ارم و تمام مسیرهای منتهی به این بلوار ممنوع است.

وی افزود: براساس طرح ابلاغی از سوی وزارت کشور تمام ادارات به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان با ۳۰ درصد از نیروهای خود پاسخ ارباب رجوع را خواهند داد.

وی اضافه کرد: کارمندانی هم که محل خدمت آنها شهرستان دیگری است با مجوز تردد همراه داشته باشند.

فرماندار همدان ضمن تقدیر از همه مردم که در مبارزه با کرونا همکاری داشتند به ویژه کادر درمان، پزشکان و پرستاران که پیشقراول مبارزه هستند از همگان خواست تا در این طرح نیز همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه