آخرین اخبار

8. فروردين 1399 - 15:08   |   کد مطلب: 31125
جانشین قرارگاه طهرانی مقدم بسیج دانشجویی استان همدان از بی تفاوتی شاهرخی، استاندار همدان نسبت به انتقادات سازنده تشکل‌های دانشجویی این استان گلایه کرد و گفت: ارائه آمار و ارقام گوناگون باعث کسب مقبولیت نمی‌شود.

به گزارش بهارانه،  حسن برجی، جانشین قرارگاه طهرانی مقدم بسیج دانشجویی استان همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: با توجه به تاکیدات رهبری به انتقاد درست و آگاهانه جریانات دانشجویی از مسئولین، قرارگاه طهرانی مقدم استان همدان مطالبات و گله مندی‌هایی از استاندار همدان دارند و در نظر داریم با بیان آن حسن نیت خود را نسبت به آبادی استان مطرح کنیم. آنچه که در نظر ما می‌آید کادر سازی مسئولین استان است. 

برجی خاطرنشان کرد: یکی از ایراداتی که به ایشان وارد می‌شود، ارائه آمار و ارقام عجیب و ناموزون است؛ شاهرخی در هر عملکردی که انجام می‌دهند فقط به بزرگنمایی اقدامات صورت گرفته می‌پردازند و ضعف‌های پیش آمده را نمی‌بینند. متاسفانه روحیه انتقاد پذیری در بین مسئولین استان همدان پایین است. یکی از ایراداتی که جریان دانشجویی به استانداری همدان وارد می‌کند، شرکت نکردن در برنامه‌های روز دانشجو است که در دانشگاه‌های مختلف استان برگزار شد و با اینکه تشکل‌های دانشجویی پیگیر حضور او در مراسمات مختلف بودند، اما حاضر به شرکت در برنامه‌های روز دانشجو نشد و پاسخ گویی به ما نشد.

این فعال دانشجویی گفت: یکی دیگر از مطالباتی که ما از شاهرخی داشتیم، عدم حضور او در حاشیه و مناطق محروم استان همدان است. از دیگر مواردی که باید اشاره کنم، آمار اشتغالی است که در سال گذشته از طرف استانداری همدان اعلام شد که شرایط شغلی و میزان شاغلین در سطح استان را در سطح بالا اعلام می‌کرد که باعث تعجب همه شد و خوشبختانه با پیگیری دانشجویان قرارگاه طهرانی مقدم این موضوع شفاف سازی شد.

وی گفت: شاهرخی حتی در بحث ویروس کرونا، در روز‌های ابتدایی شیوع به کتمان ورود این بیماری به استان می‌پرداخت. بعد از آن هم در نشست‌های مختلف جلوگیری از ورود مسافران به شهر و عدم پذیرش آن‌ها در هتل‌ها را مطرح کرد، که اینطور نبود و با چند تماس ساده به این نتیجه رسیدیم که هم راه برای ورود مسافران باز است و هم هتل‌ها و مسافرخانه‌ها پذیرای مسافران هستند. 

برجی تاکید کرد: در صورتی از یک استاندار غیر بومی برای استانی استفاده می‌کنیم که سابقه درخشانی داشته باشد؛ برای مثال سبقه وزارت داشته باشد. اما در مورد همدان اینطور نیست. به هر نقطه از همدان که قدم می‌گذاریم احساس می‌کنیم که یک جای کار می‌لنگد. چیزی که به چشم می‌آید عملکرد ضعیف شاهرخی در مدیریت استان است. این مردم همدان هستند که از این وضعیت رنج برده و در عذاب هستند. به اسم مصلحت اندیشی و جناح بازی، مردم عادی قربانی می‌شوند. 

جانشین قرارگاه طهرانی مقدم بسیج دانشجویی استان همدان گفت: امسال در نظر داریم به مطالبه گری از واحد‌های تولیدی ورود کنیم و پیگیر وام‌هایی که به خواص تعلق می‌گیرد، هستیم. این وام‌های کلان، قدرت رشد را از سایر تولید کنندگان می‌گیرد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه